reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Dziewczyny z Galway!!!
Jesli sie jakos zorganizujecie i wszystko, co macie do oddania dla kolezanki Natinke zwieziecie w jedno miejsce, to moge to odebrac "po drodze". W nastepnym tyg. wybieram sie do Limerick wiec przekaze to dalej...
 
reklama
icon1.gif
Odp: Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...


Mam na zbyciu:
zabawkę Playskool 2in1 Infant Gym 15 euro
Playskool Made For Me 2 In 1 Infant Gym by Hasbro at OrangeOnions.com

grającą zebrę Fisher Price 5 euro
http://www.urwis.pl/sklep/z10707-fis...aca-zebra.html

siedzonko do kąpieli - nowe!!! (otwarty został tylko karton) 12 euro
http://www.toys.ie/SWIVEL-BATH-SEAT-!A01216-prod.aspx?qwSessionID=31051e98-1224-4d86-a36f-f807a7baae64

Tommie Tipee - termoopakowanie+buletka 260ml - nowe!!! 10 euro

Sweterek Mothercare rozmiar 6-9 m-cy nowy!!!
10 euro

Wiecej info na priva

paperclip.png
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
DO SPRZEDANIA:

1.Ciuszki dla chlopca: 6-12,9-12 cena 60 euro (ponad 100 szt)
0-3,newborn - 40 euro
3-6 - 40 euro

2. Dwie gondolki miekkie,do wozka,do przenoszenia itp.Usztwywniane,pasuja do wiekszosci modeli wozkow,nwet parasolekCena za sztuke 10 euro

3.Foteliik Britax first class od 0-18 kg (do 4 lat) mozna gomontowac tylem do kierunku jazdy,posiada wkladke dla noworodka. cena 80 euro

4.Solarium do twarzy firmy philips cena25 euro
5.Wyprwka dla noworodka,(22 sztuki pajacykow plus12 sztuk body plus 12 czapeczek) cena 25 euro
P1040014.jpgP1040013.jpgZobacz załącznik 29503P1040008.jpgP1040011.jpgP1040009.jpgP1040006.jpgP1040010.jpgP1040007.jpgs
-
 

Załączniki

  • P1040017.jpg
    P1040017.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Ciao!:-)

A ja mam kolejny 'rzut' zabawek. WSZYSTKIE NOWE!

I tak:

1. piornik Disney Faires z wyposazeniem w srodku - 6e.
2. Puzzle Telletubies - 5e SPRZEDANE
3. Duzy garaz z samochodami - 15e SPRZEDANE
4. 2 zestawy samochodow metalowych - 7e sztuka
5. Tarantula- zabawka polega na tym,ze wklada sie w pajaka jego wnetrznosci, uczac sie, z czego sie sklada (solidnie wykonana, ciekawa)- 8e SPRZEDANE
6. Gra w ringi. Drewniana tablice zawiesza sie na sciane i probuje rzucac ringami,tak zeby zahaczyly sie na haki- 5e
7. Male puzzle- 4 e SPRZEDANE
8. Karty do gry- Mr.Men- 2e, 3 zestawy Harrego POttera- 6 e za trzy. Karty HP- SPRZEDANE
9. Gra planszowa Hannah Montana (uszkodzone pudelko, jak na zdjeciu)- 6e.
10. Zabawka 'Konik'- dziecko wedlug wzoru uklada z takich jakby koralikow, cekinow- konika- jak na zdjeciu. - 6e.

Ps- nie wiem czemu ale zalaczniki wyswietlily sie w innej kolejnosci niz opis. Mam jednak nadzieje,ze sie wszyscy skapna co jest co :)
 

Załączniki

  • male puzzle.jpg
    male puzzle.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 29
  • carpark.jpg
    carpark.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 34
  • konik.jpg
    konik.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 31
  • tarantula.jpg
    tarantula.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 32
  • piornik.jpg
    piornik.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 33
  • hannah Montana.jpg
    hannah Montana.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 26
  • samochody.jpg
    samochody.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 30
  • karty.jpg
    karty.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 36
  • tablica.jpg
    tablica.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 28
  • telletubies.jpg
    telletubies.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Ciao!:-)

A ja mam kolejny 'rzut' zabawek. WSZYSTKIE NOWE!

I tak:

1. piornik Disney Faires z wyposazeniem w srodku - 6e.
2. Puzzle Telletubies - 5e SPRZEDANE
3. Duzy garaz z samochodami - 15e
4. 2 zestawy samochodow metalowych - 7e sztuka
5. Tarantula- zabawka polega na tym,ze wklada sie w pajaka jego wnetrznosci, uczac sie, z czego sie sklada (solidnie wykonana, ciekawa)- 8e
6. Gra w ringi. Drewniana tablice zawiesza sie na sciane i probuje rzucac ringami,tak zeby zahaczyly sie na haki- 5e
7. Male puzzle- 4 e SPRZEDANE
8. Karty do gry- Mr.Men- 2e, 3 zestawy Harrego POttera- 6 e za trzy. Karty HP- SPRZEDANE
9. Gra planszowa Hannah Montana (uszkodzone pudelko, jak na zdjeciu)- 6e.
10. Zabawka 'Konik'- dziecko wedlug wzoru uklada z takich jakby koralikow, cekinow- konika- jak na zdjeciu. - 6e.

Ps- nie wiem czemu ale zalaczniki wyswietlily sie w innej kolejnosci niz opis. Mam jednak nadzieje,ze sie wszyscy skapna co jest co :)



Poprosze garaż :)
I tak miałam do Ciebie dzwonic, bo musze Ci podrzucic obiecane książki :)
 
reklama
JA Z PODZIEKOWANIAMI ZA POMOC DLA MOJEJ ZNAJOMEJ!!!BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE JA I ONA,WCZORAJ DOSTARCZYŁAM JEJ PIERWSZE RZECZY ,KTÓRE ZEBRAŁAM I BARDZO SIE UCIESZYLA I WZRUSZYŁA!!!NAPRAWDE DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!kochane jestescie!!
 
Do góry