reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

duodeal-tandam-red-mars.jpg

sprzedam
 
reklama
Hej!
Sprzedam 2 torby ubranek dla chłopca w wieku 2-3 lat.Ubranka w dobrym stanie i dobrych firm.Wśród ubranek jest m.in.: elegancki komplecik:spodnie w prążki, koszula i kamizelka kupione w Marks&Spencer za 29,99e,a założone jeden raz.Bluzeczki z krótkim i długim rękawem, dres,bluza adidas,spodnie i wiele innych.Także buciki ecco w bardzo dobrym stanie.Jutro możliwy dowóz do Galway
 
Dziewczyny poznalam dziewczyne,Polke ,ktora jest w 8 miesiacu ciaży i nie stać jej na nic dla malucha!nie ma kompletanie nic znalazla sie w trudnej sytuacji....Jesli ,Któras z was ma jakies rzeczy,ktore moglaby oddac to pójdą naprawde w potrzebujace ręce.
z góry dziekuje w jej imieniu :)
 
Natinke ja też wynajdę kilka rzeczy,ale kurcze jakoś mi nie po drodze do Limerick...chyba,że za tydzień Lubiczanka wzięła by do siebie a ona jeździ do Limerick co jakiś czas.
Ale powiedź jak to się stało,znasz jej historię? Czy na bank jest potrzebująca?
Sorki,że pytam,ale nauczona doświadczeniem,zwłaszcza na tym forum wolę wypytac :sorry2:
 
Natinke ja też wynajdę kilka rzeczy,ale kurcze jakoś mi nie po drodze do Limerick...chyba,że za tydzień Lubiczanka wzięła by do siebie a ona jeździ do Limerick co jakiś czas.
Ale powiedź jak to się stało,znasz jej historię? Czy na bank jest potrzebująca?
Sorki,że pytam,ale nauczona doświadczeniem,zwłaszcza na tym forum wolę wypytac :sorry2:

Dokładnie...
 
reklama
Czesc dziewczyny, mam do sprzedania dwa biustonosze do karmienia piersia, jeden nie noszony, drugi zalozony tylko raz, rozmiar 38G, niestety na moj obecny biust za male. Cena w mothercare €36 za dwa. Ja sprzedam za €25. Wiecej na priv.
 
Do góry