reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
THUMB[2].gifIMG_3583[1].jpgP1000952.JPG
Sprzedam spiworek do wozka .Spiworek ma niestandardowy rozmiar (jest dluzszy od normalnych spiworkow,z ktorych dzieci szybko wyrastaja - dl.110 cm Max moj jedzil w nim az do 3roku.Swietnie sie sprawdza na jesienne i zimowe dni.Jest wykonany z polara tkanego (wyglada jak welna)W sklepie nie do kupienia,sprowadzalam z GB.Kiedy dziecko wyrasta z normalnego spiworka,kocyk czesto spada,zsuwa sie i dziecku zimno.A ten spiworek swietnie spelnia swoja role.Na zdjeciu przyklad (Max - 3 latka)

cena 25 euro:-) (nowy kosztowal z przesylka 70)
 
Ciao!

Do poprzedniego ogloszenia z zabawkami dolaczam jeszcze PUZZLE- 1500 kawalkow (Night of the Wolves) duze pudelko - 10e NOWE OCZYWISCIE, ZAFOLIOWANE
 

Załączniki

  • puzzle.jpg
    puzzle.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 35
JA Z PODZIEKOWANIAMI ZA POMOC DLA MOJEJ ZNAJOMEJ!!!BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE JA I ONA,WCZORAJ DOSTARCZYŁAM JEJ PIERWSZE RZECZY ,KTÓRE ZEBRAŁAM I BARDZO SIE UCIESZYLA I WZRUSZYŁA!!!NAPRAWDE DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!kochane jestescie!!


super,ze mogłysmy pomoc:))) jak malenstwo sie juz urodzi i podrosnie ja chetnie oddam kolejne ciuszki po Lilijce :)) a moze cos trzeba dla tej starszej dziewczynki??
 
reklama
Na sprzedaż radia samochodowe,używane,w bardzo dobrym stanie i po atrakcyjnej cenie:tak: Wiecej info na priv dla zainteresowanych:tak:
zdjecia 2ch z nich ponizej:

  • pioneer DEH-2800MP (z kieszenia ) 50e pioneer 2800mp.jpg
  • JVC KD-S71R 30e JVC KD S71R.jpg
sprzedane:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry