reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Hej Dziewczyny!!!
Mam do odsprzedania sukienke okazyjna ;) (gorset + spudnica).
Mialam ja ubrana na swoich poprawinach przez zaledwie kilka godzin.
Wiec suknia jak nowa. Rozm 36-38.
Jestem z clifden do galway moge dostarczyc ;)
DSC00684.jpg
niestety z polski zapomnialam zabrac tego szala i doczepianych roz ale moge zawsze doslac je poczta bo lece 20 maja
Zalezy mi na sprzedarzy!!!
Moge wyslac wiecej fotek;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanie. Czy ma ktoś na sprzedaż może podgrzewacz do butelek firmy Avent. Piszcie na priva i jak ktoś ma to cenę proszę


Dziękuję, właśnie odkupiłam i podgrzewacz i sterylizator aventowski i nawet od dziewczyny z mojej miejscowości :)
 
Ostatnia edycja:
Witam,
jestem tu nowa, chciałabym kupić od Ciebie ten wózek, tylko napisz czy możesz go wysłać do Polski, mysle ze z przelewem nie bedzie problemu, pozdrawiam
 
Witam. Poszukuję niani elektronicznej z kamerką. Jeśli ma któraś z Was na zbyciu to chętnie odkupię.
Mam też do sprzedania fotelik samochodowy Graco 0-13kg, torbę podróżna dla maluszka taką rozkładaną w której po rozłożeniu jest miejsce do położenia bobasa tak, że ma prawie jak w łóżeczku. Zainteresowane proszę o przysyłanie info na priva;-)
 
Z powodu powrotu do Polski mam na sprzedaż kilka rzeczy, może znajdą się na nie chętne mamuśki.

1. Wózek GRACO QUATTRO TOUR SPORT - używany 4 miesiące, synek urodził się zimą jako wcześniak więc przez pierwsze 2 miesiące nie był używany, wygląda jak nowy. 180E
- wózek spacerowy wraz z osłonką na nogi
- gondolka Kosycot
- fotelik Logico S
- baza do fotelika
- folia przeciwdeszczowa
wozek.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

2. Reebok REM-RE-G7585 LT Mini Stepper with Handlebars cena w argosie 94.99 u mnie 50E (różni się tylko lekko rączką do trzymania) mało używany



Uploaded with ImageShack.us


3. książka Paweł Zawitkowski "Co nieco o rozwoju dziecka" z płytą DVD, raz przeczytana jak nowa, gratis kilka czasopism dla przyszłych lub obecnych mam - 20E



Uploaded with ImageShack.us
 
Hejka:-)
Sprzedam:

Rożek dla dzidziusia, kolor jasny zielony, mieciusi z podusia :)

Zestaw czapeczek 0-6 m (czesc wiazanych!)

oraz ubranka 0-3
2 kurtki, cieply pajacyk-kombinezonik, pajacyki next, wiele szt pajacow i body (dunnes, pennys), dresiki :)


Wszystkie razem lub na sztuki:-)
 

Załączniki

  • c.jpg
    c.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 20
  • aa.jpg
    aa.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 22
  • f.jpg
    f.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 21
  • d.jpg
    d.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 19
  • bb.jpg
    bb.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 21
  • b.jpg
    b.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 22
  • a.jpg
    a.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 19
  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam ubranka 3-6 m
 

Załączniki

  • g36.jpg
    g36.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 18
  • cc36.jpg
    cc36.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 17
  • b36.jpg
    b36.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 19
  • c36.jpg
    c36.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 18
  • a36.jpg
    a36.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 20
  • e36.jpg
    e36.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 20
  • f36.jpg
    f36.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 26
  • d36.jpg
    d36.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 20
Do góry