reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

do wszystkich dziewczyn !!! i chlopow jak tu sa :))

mam wozek tako iii ... bylam dzis ... jnieiwem od czego zaczac ... jest kolo parkwaya w limerycku gym dla dzieci formula sie nazywa :) byla tam kobietka ktora zyc mi nie dala bo tyle wypytywala o wozek ... wiec jezeli ktoras z was ma tako czy cos w tym stylu wielki wozek to wpadnijcie tam bo babka ma 4 corki i duzo dziecii mowila ze jak beda takie jak ten co ja mam cos w tym stylu to weznie 3 ... ale aby byly neutralne kolory lub dla dziewczynki :) wiec jezeli macie takowy wozek i chcecie sie go pozbyc to moze tam wpadnijcie :) babka nazywala sie bride bridget brida nie pamietam :p ale to byla starsza bladynka w kucyku :)
 
reklama
do wszystkich dziewczyn !!! i chlopow jak tu sa :))

mam wozek tako iii ... bylam dzis ... jnieiwem od czego zaczac ... jest kolo parkwaya w limerycku gym dla dzieci formula sie nazywa :) byla tam kobietka ktora zyc mi nie dala bo tyle wypytywala o wozek ... wiec jezeli ktoras z was ma tako czy cos w tym stylu wielki wozek to wpadnijcie tam bo babka ma 4 corki i duzo dziecii mowila ze jak beda takie jak ten co ja mam cos w tym stylu to weznie 3 ... ale aby byly neutralne kolory lub dla dziewczynki :) wiec jezeli macie takowy wozek i chcecie sie go pozbyc to moze tam wpadnijcie :) babka nazywala sie bride bridget brida nie pamietam :p ale to byla starsza bladynka w kucyku :)


Szkoda ze ta babka nie jest z Galway bo mam taki do sprzedania, a nie jestem zmotoryzowana wiec do Limericku mi ciezko dojechac:(
 
Hej dziewczynki!

Na stanie nowe zabawki!

1 samochod zdalnie sterowany- swiatla swieca w kolach, jezdzi w rozne strony, robi jakies fikolki itp. - 12 e

3 helikoptery zdalnie sterowane- kolory- srebrny, czerwony i niebieski. - 12 e sztuka.

Przypominam takze o zestawach LEGO- city, creator, star wars, racers. - 1 e paczuszka.

Reczniki z kapturem TOY Story- swietne na plaze:-)- 5 e sztuka

WSZYSTKIE ZABAWKI NOWE!!
 

Załączniki

  • 068.jpg
    068.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 34
  • helikopter.jpg
    helikopter.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 36
misia ja bym chciała helikopter tylko jak z wysyłką???moze antosiatato sie wybiera albo kamcia??ja bym z chęcią wzięła:))))
sylcia ja tam taco niebieski kółka do du...yy:))))moge sie pozbyc
 
Hej dziewczynki!

Na stanie nowe zabawki!

1 samochod zdalnie sterowany- swiatla swieca w kolach, jezdzi w rozne strony, robi jakies fikolki itp. - 12 e

3 helikoptery zdalnie sterowane- kolory- srebrny, czerwony i niebieski. - 12 e sztuka.

Przypominam takze o zestawach LEGO- city, creator, star wars, racers. - 1 e paczuszka.

Reczniki z kapturem TOY Story- swietne na plaze:-)- 5 e sztuka

WSZYSTKIE ZABAWKI NOWE!!
Czy możesz mi zostawić jeden helikopter niebieski?:sorry:Odbiorę może na spotkaniu lub któraś z dziewczyn mi odbierze i poda:sorry:
 
Marta F, Tichonek- no problemo :) Zabookowane. Jest tylko jeden problemo- rozpaczliwie powterzbuje kasy wiec zalezy mi na szybkiej sprzadazy....I teraz nie wiem jak to zrobic....
 
misia to ja biore ten samochodzik i helikopter,kaska w poniedziałek będzie wpłacona:)))a z dostawą poczekamy aż kamcia sie do limerick wybierze:)))
 
reklama
1 samochod zdalnie sterowany- swiatla swieca w kolach, jezdzi w rozne strony, robi jakies fikolki itp. - 12 e

Reczniki z kapturem TOY Story- swietne na plaze:-)- 5 e sztuka
A powiedz mi czy ten samochód nadawałby się dla rocznego dziecka? (bo ten helikopter ma zbyt dużo drobnych części....).
I czy - ewentualnie - dałoby rady podać go jakoś do Dublina?
A czy możesz jeszcze raz wstawić fotki tych ręczników z kapturem?
 
Ostatnia edycja:
Do góry