reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Margaritta,Justysia to jak dogadałyście się z tymi bramkami?Bo ja mogłabym kupić,ale nie mam karty,coby taniej było i nie wiem,które to mają być.Wziąć mogę do Limerick bo mamy kombika więc sporo miejsca.Dajcie znać:tak:
 
reklama
Tichonku normalnie wtopa jak nic:zawstydzona/y: nie ma takich tanich bramek- to była jakaś przedłuzka do bramki właściwej a ze karteczka była przyczepiona bezposrednio do bramki, to nie przeczytawszy zerknełam i se pomyślałam,ze to bramka :zawstydzona/y: me kulpa:zawstydzona/y: ale wiedziałam,ze mozna liczyć na Cię ;-)
 
sprzedam chodzik taki jak na zdjęciu w bardzo dobrym stanie:tak:

chodzik.jpg
 
Sandrulińska-a ile sobie za nigo ży6czysz?
A ja mam coś dla mam:)
attachment.php
attachment.php
sprzedam butki jak widać,rozmiar 40.Raz noszone-na przedstawienie do Dawidka-auto,200m,siad,200m,autko i tyle:/Ja mam rozmiar38/39 i leciutko przyduże.Mam jeszcze czarną ramoneskę rozm z metki14,ale jak dla mnie-38/40:)
 
reklama
Do góry