reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Madbebe,Pauletta-to się porobiło...kurczę...mam niestety złe newsy-o 14.05 napisała do mnie priva mama z Limerick z zapytaniem o te butki(mój net mi nie pokazuje priw,tylko jak na pocztę wejdę:()i teraz myślę,że chyba ona ma pierwszeństwo-jeśli w ogóle okaże zainteresowanie nadal...Wybaczycie mi?A podkreślę,że specjalnie sprawdziłam o której kto się pytał,żeby być fair wobec pytającej...Jakby co (nie chciała ich-bo np za drogo),to rzucę na priva do Was hasło,że są nadal do kupienia,dobrze.Wybaczycie...???
 
Madbebe,Pauletta-to się porobiło...kurczę...mam niestety złe newsy-o 14.05 napisała do mnie priva mama z Limerick z zapytaniem o te butki(mój net mi nie pokazuje priw,tylko jak na pocztę wejdę:()i teraz myślę,że chyba ona ma pierwszeństwo-jeśli w ogóle okaże zainteresowanie nadal...Wybaczycie mi?A podkreślę,że specjalnie sprawdziłam o której kto się pytał,żeby być fair wobec pytającej...Jakby co (nie chciała ich-bo np za drogo),to rzucę na priva do Was hasło,że są nadal do kupienia,dobrze.Wybaczycie...???
Wybaczam :-D
 
witam...oddam karuzelke nad łóżeczko,śliczną w bardzo dobrym stanie,leżaczek do kąpania,niebieski również w stanie idealnym :))
szukam jakiegoś '' odpychacza-jezdzika'' autko lub zwierzątko dla rocznego dziciątka :)
papapa
 

Załączniki

  • P1030332.jpg
    P1030332.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 50
  • P1030328.jpg
    P1030328.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 37
  • !BoisltQBmk~$(KGrHqQH-CwEuYw1oB-IBLn3ch6zCg~~_12[1].jpg
    !BoisltQBmk~$(KGrHqQH-CwEuYw1oB-IBLn3ch6zCg~~_12[1].jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 33
  • P1030330.jpg
    P1030330.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 41
  • P1030327.JPG
    P1030327.JPG
    52,7 KB · Wyświetleń: 41
  • P1030325.JPG
    P1030325.JPG
    54,9 KB · Wyświetleń: 33
  • 51pcO37ZyhL._SS500_[1].jpg
    51pcO37ZyhL._SS500_[1].jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry