reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Szybka sprzedaz!Moze ktos bedzie zainteresowany.

Ford Mondeo LX 2001, 1.8 , kolor srebrny, nct do 03/2011, ma nowa baterie i nowy alternator, dobrze jezdzi, wymaga niebawem wymiany pompy paliwowej(cena ok 140e za nowa). Z tego powodu i z powodu malego wgniecenia i rysy z boku auta spuszczam cene i sprzedam za 1100e, bez negocjacji.





 
Ostatnia edycja:
Pauletta wiesz co pytałam tej koleżanki czy by chciała te ciuszki a ona mówi że ostatnio nakupowała duzo ciuszków na wyprzedarzy wiec nie bede brała może innym mamusikom bardziej sie przydac moga, ale dzięki:)
 
Pauletta-idą do innej mamuśki-czyli masz chętną?Jak nie,to ja mogę łapcię podnieść do góry-wczoraj karton od tv(42cali!!!)wysprzątnęłam z ubrankami PO dANIELKU:(((
 
reklama
Sprzedam elektryczną wagę dla dzieci w szczególności dla niemowląt max obciążenia do 20kg dokładność pomiaru ;0.01kg pamięć ostatniego pomiaru podświetlany wyświetlacz LCD wskaznik niskiego poziomu baterii miarka do mierzenia dziecka .FUNKCJĘ;tarowanie,melodyjki,hold oraz automatyczne wyłączenie po 60 sekundach.Cena 60€:-D.Polecam moje gg 10673900
 

Załączniki

  • Obraz%20004.jpg
    Obraz%20004.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 24
  • Obraz%20002.jpg
    Obraz%20002.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Do góry