reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
no nie ja sie chyba z wami bede musiala bic!!!!!!! co za malpy z was wredne ja ja biore koniec kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i prosze mi tu sie juz nie licytowac bo ja az tak bogata nie jestem a ze bylam pierwsza na priv to ja wezme za cale 50 jesli juz tak ma byc!!!!!!

i mysle ze sie oplaca nawet za te 50 bo w sklepie naprawde drozyzna!!!!
 
Ostatnia edycja:
ja juz pisalam ja sie wycofuje z licytacji to bierzcie sobie za ile chcecie ja nie potrzebuje tylko chcialam doradzic ze nie warto przeplacac hi hi
 
ulala....widze,ze tylko wystawiac wszystko do sprzedazy,taki ruch sie zrobil......:)
Justysia no to Kasia bedzie miec problem ,bo ciezarnym sie nie odmawia wszakze ,ale jak to rozwiazac,jak 3 ciezarne chca to samo??????????????

no nic.....moze niedlugo ja tez powystawiam troche rzeczy ,z ktorych Mayka wyrasta:)):)bede miec mate edukacyjna,lezaczek z hustwaka i melodyjkami,niedlugo pewnie chodzik i wozek graco quatro de lux bezowy ze wszystkim baza,fotelikiem i spiworem na zime:):):)
 
reklama
Do góry