reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODSTAWMY RAZEM NASZE MALUSZKI - wszystko o konczeniu karmienia piersią

reklama
:-)
do nocki muszę tylko przekopac ten wątek, bo nie wiem jak się zabrać na razie żeby było bez krzyku zbyt dużego
plan jest taki żeby zdążyc przed wyjazdem wakacjowym czyli do 3 sierpnia
 
pooka - ja mojemu po prostu wytłumaczyłam " ze mleczka nie ma - skończyło się" - trochę się buntował ale jakoś to zrozumiał - kilka nocek tylko popłakiwał - szukał cyca - ale było całkiem dobrze ( mój miał skończone 2 latka - może dlatego)
 
dzisiaj pierwsza nocka bez cycka, dałam mu mleko modyfikowane jak się obudził o 4 rano :))))
no to moge juz powiedzieć że ODSTAWIŁAM SYNKA po równo 16 miesiącach karmienia
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki żebyście bezboleśnie i szybko odstawiły swoje Maluszki od piersi...moja Mała sama zrezygnowała najpierw z jedzenia w dzień a potem także z nocnego podjadania...byłam w szoku że odbyło sie to bez żadnych lamentów i kłopotów...
acha gratuluję dotychczasowych sukcesów...oby tak dalej...
 
Do góry