reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Bett - nie przesadzajmy z tymi kulinarnymi uzdolnieniami, to zwykła szarlotka na kruchym cieście. Ja piekę tylko to i murzynka :-D:-D:-D
 
bett 5 kilometrow dzis juz tez zrobilam, kiedys jechalam ta trasa autem jak chodzilysmy z kolezanka z kijkami i to tak wychodzi. ja ogolnie szybko chodze wiec jakos tak ani sie obejrze a juz wracam.
Teraz sobie policzylam ze na lekarstwa dla mnie i syna od laryngologa musze wydac jeszcze ok 280 zl +ginekolog ok 180 , masakra , a gdzie reszta ?trza jakos pasa przycisnac i do przodu nie ;-)
 
Jestem juz po wizycie. Serduszko bije,wszystko jest ok. Według usg wychodzi 6t5d.Od samego początku wiem,ze mam młodsza ciążę niż od om,wiec tak kijowo patrzy mi sie na moj suwaczek:(
Co do przeziebienia to usłyszałam,że syrp Stodal jest bezpieczny,ten wzmacniajacy *spam* też. Jedyne co to uważać na czosnek,zeby nie jeść go zbyt dużo.
Co do wymiotow i mdlosci to oczywiscie poki daję radę to życ z tym jakos,bo oczywiscie istnieja magiczne kroplówki czy zastrzyki,które uwalniają od tych dolegliwości,ale to juz w krytycznych wypadkach,bo mimo wszystko jest to juz jakas chemia...
Bynajmniej mam zrobic badanie moczu i jesli wyjda mi w nim ketony to znaczy,ze organizm juz nie daje rady i wtedy tak jak Mysiak bede musiała isc do szpitala.
Dzieki za kciuki:))))

Emka-gratulacje!!
 
reklama
Czarna, jestem, ale tylko z doskoku. Niestety nawału pracy ciąg dalszy. Jak samopoczucie? Jakieś dolegliwości męczą?

Zjola,
buziaki dla Ciebie, moja Ty dzielna Babeczko :-)

Gatto, szybkiego powrotu do zdrowia!

Pozdrawiam wszystkie kobietki*
 
Do góry