reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Gatto ciesze sie ze wszystko ok, wracaj szybciutko do zdrówka i do nas.
życze milego dnia dla wszystkich,
Emka jak sie czujesz?bett jestes tu jeszczeczy juz rodzisz??:laugh2:Zjola ja tez czytallam blog, fajnie piszez:tak:
Klaczku najlepszego dla karolka na 10 miesiecy.
Elka gdzie masz suwaczek?;-)
 
heja kochane:-)
emcia,czarna,elka super że wszystko dobrze i brzusie rosną,bardzo się cieszę:-):tak: aniunnia śliczna mama i cudny Tobiaszek jest cudny:tak::-) co do kupki to się nie martw na sztucznym mleczku jest rzadziej niż na piersi ważne że robi ją sam i żeby nie było zatwardzenia:tak:;-)gatto super że wszystko dobrze nie mogło być inaczej;-)w końcu masz z głowy:-)

Pozdrawiam was wszystkie buziaczki:*:*:**:*
 
Czesc Laski

Ja tez po wizycie...wedlug usg ok 5 tydzien CRL 4,5mm FHR(+), dostalam skierowanie na badania i recepte na lutke
yes2.gif
kolejna wizyta za 3 tyg, wogole poszlam do innej gin niz ten doktorek co ostatnio i powiem Wam ze calkiem fajna i konkretna babka wszystko ladnie wyjasnila fajnie sie z nia gadalo jestem dobrej mysli
biggrin.gif
suwaczek bedzie ale jeszcze nie teraz;-)
 
reklama
Do góry