reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Zjola, o Mamie pamiętam pisałaś (*)
Widzisz jaka ironia losu: dzidzi nie ma, a za to M z dietą niemowlęcą ;-) :-p A na poważnie to dużo zdrówka, bo choroba brzmi paskudnie
 
reklama
DSCF0855.jpg 20140615_131241.jpg
Hejka,
to ja na moim motórku podczas wyprawy po Polsce :rofl2:
Pierwsze przy moście w Stańczykach a drugie podczas powrotu do domu w deszczowej pogodzie (wyglądam w kombinezonie przeciwdeszczowym, jak ludzik Michelina :-D:-D)

Pa babki
 

Załączniki

  • DSCF0855.jpg
    DSCF0855.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 49
  • 20140615_131241.jpg
    20140615_131241.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 44
Zjolka oj kierowcy z tylu mieli niezle widoki:)Taka zgrabna dupcia na motorze:)
Ten czas tak zlecial...dopiero co pisalas o walce mamy z choroba,potem o jej odejsciu:( [*] Ciesze sie,ze ta wyprawa moglas troche odsapnac od smutkow. Mam nadzieje,ze porzadnie naladowalas akumulatory i masz sily na opieke nad babcia i wsparcie dla mena. Dzielna z Ciebie kobieta,silna,glowa na karku-dasz sobie rade ze wszystkim.

Czarna no co mam napisac...kawal malej cholerki mam w domu;)terrorystka jedna;) odpukac malo choruje,ale tez specjalnie kontaktu z dziecmi nie ma a jak ma to pilnuje,zeby chore omijac. Nie po to siedze w domu i unikam zlobka,zeby z nia po lekarzac latac. W przedszkolu to juz trudno,swoje pewnie przejdziemy.
Nadal chucherko z niej,nawet nie wiem czy juz 10kg przekroczyla. Mamy zalegle szczepienia:(Za 2tyg dopiero mmr.
Ucaluj dzieci:)
 
oooo kogo ja widzee!!
Zjola kope lat!! posty pozytywne, czyli z eMem tez sie jakos widze ulozylo! super!
A tak w ogole to najwazniejsze to zyc w zgodzie z wlasnymi przekonaniami :tak:

Jesli chodzi o staranka, to coz....jakos nie widze tu zadnej to znaczy, ze chyba mozna pisac o wszystkim innym :-D:-D
chyba, ze Emka sie stara :-):-p

Emcia buziole dla malego szarlatana!! :-D:-D

Czarna o jasny gwint z ta praca...ale poki mozesz wykorzystuj panstwo :-) w koncu to ono przede wszystkim wykorzystuje nas, wiec...:-D

Nie moge sie juz doczekac wiosny!! Ahoy!
 
A kogo ja tu widze?! GATTO moja ukochana:) Wysciskaj malą,tak mocno,mocno,mocno:)
Emka sie nie stara hehe bo padlaby na pysk! Mala nadal w nocy sie budzi,ponad tydz temu sama z siebie odstawila nocna butle z mlekiem ale co z tego...wstaje,marudzi,zeby ja mecza...ech.
 
Hej, hej

kochane moje mam pytanko. Czy rozliczając się w tym roku ze skarbówką wiecie już komu oddacie jeden procent? Gdybyście chciały pomóc choremu dzieciątku, to podałabym wam nr KRS. To córeczka moich znajomych. Ma roczek i całą masę uszkodzeń, które wymagają rehabilitacji. Udało mi się załatwić im fundację, która jest w trakcie załatwiania dla małej nr KRS. Jak tylko go przydzielą to podam ten nr. Przyda się każdy grosz. Dodam, że mała ma kłopoty z oddychaniem i nie przełyka co powoduje, że ma rurkę tracheotomijną. Jej rodzice a moi bliscy przyjaciele, nie słyszeli nigdy jej głosu, a dzieciątko nie poczuło nigdy smaku jedzenia. Musi być karmiona przez sondę. Bardzo proszę o pomoc w ich imieniu.
Patrząc na to wszystko, nie narzekajmy na nasze pociechy tylko cieszmy się, że są zdrowe. Teraz nawet moje aniołki mnie nie smucą, bo gdyby miały się urodzić tak poszkodowane, to lepiej niech cieszą się teraz opieką mojej mamy a ich babci gdzieś tam gdzie cierpienie nie istnieje.

Ściskam was mocno zrzędy moje kochane :-D
 
Zjola ja nie pomoge bo sie w PL nie rozliczam.

A potrzebujacych dzieciaczkow jest naprawde duzo i faktycznie nie mozemy narzekac na nasze, bo sa zdrowe, a to juz bardzo duzo.
 
Monia a co to szelma jest???:-D:-D:-D

No jestem , jestem , nawet czytam czasami:angry::-p:-p
Zjolka witaj Kobieto!:szok:

Zeby bylo jasne-od jutra biore sie za siebie, faldy mi sie porobily, i wogole jakas zmarszczka pod okiem:wściekła/y:a nawet pod drugim tez.
BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
zjola bardzo mi przykro z powodu mamy... Napisz ten numer KRS. Super wyglądasz na tym swoim sprzęcie;-)
czarna to niefajnie z tą pracą wyszło...
anulka to co? znowu zumba?;-) MNie też by się przydało...
gatto jak już spotkasz wiosnę topodeślij ją do PL, bo ja już deprechy dostaję od tych wiecxnych mgieł:wściekła/y: Co ja do ch....ki w Irlandii mieszkam, czy jakiejś innej Anglii?:wściekła/y:
 
Do góry