reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Ja piernicze odskocznia ruszyła :szok::-D
Zoja miło Cię widzieć:tak: ale Ci zazdroszcze tego motoru :) moja kuzynka miała slub w lipcu a jej M jeździ na motorze i własnie odprowadzali ich jego znajomi CUDO! Wkleje Wam później link do filmiku :)
Gatto a jak tam prawie dwuletnia córeczka? Bo moja to tornado:-D:baffled:
Buziaki dziewczyny :* ja sie miałam uczyć a siedze jak głupia na necie :no:
 
reklama
Hejka,

podaję wspominany przeze mnie nr KRS , bardzo proszę was o wsparcie babole moje kochane :tak:
IMG_0088.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0088.jpg
    IMG_0088.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 56
Witam Zjola Gatto matko Was to wieki nie było widać :*
jola teraz dopczytałam, widze że dalej jestś z swym M a na motorze pięknie wyglądasz
Pozdrwiam was wszystkie
 
Kwiatuszek no moja taki w miare lobuz :) nie za duzo, ale tez i nie malo. Duzo gada i na kazda prosbe czy propozycja odpowiada NIE :) potem sie zastanawia i jak jej pasi to sie zgadza :)
Kaira no ja sie tak pojawiam i znikam :)
 
Zjola - jak dobrze Cię widzieć! cieszę się, że z M-em się ułożyło i że realizujecie swoje wspólne pasje. a co to ma znaczyć że jeśli chodzi o wiek to raczej wnuki i dlatego nie zaglądałaś? phi... a to od wnuków nie potrzeba odskoczni? współczuję choroby męża, ale wierzę że jak już opanujecie w 100% dietę to później już jakoś nauczycie się z tym żyć

Emka - super, że Ninka nie choruje. kiedy planujecie przedszkole? ja też szczepiłam na mmr dopiero jakoś przed 2 urodzinami

Czarna - hmm a nie masz możliwości powrotu do pracy na niższy wymiar etatu? wtedy chyba wg kp pracodawca przez rok nie może Cię zwolnić bez wyraźnego powodu czy jakoś tak

Anulka - a co Ty niby czytasz jak tu bez Ciebie się nic nie pisze, hę??? uuu doczytałam że pod drugim okiem też ta zmarszczka... bo najpierw pomyślałam że dobrze że tylko pod jednym to zawsze możesz się z profilu ustawiać, a jak pod drugim też to nie wiem jak - tyłem do rozmówcy? tył masz ok?;-):-p
 
Bett ale nocny marek z Ciebie;)
Wlasnie wrocilismy z doraznej,bo mala od wieczora mega kaszel dostala,po syropie jej minal,ale jak sie przebudzila to na nowo akcja...osluchowo ponoc ok,gardlo czyste,wiec cos tam jej splywa..tylko co skoro katar skonczyla tydz temu?!
Ja chora w tzw.trzy dupy hehe
Tak wiec niestety zaczelo sie:(
Pisz co u Was.
 
reklama
Do góry