reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
emka widocznie nie mogę mieć pecha na całej linii;-)

Ale skleroza jedna, zapomniałam napisać najważniejszego, a mianowicie, ze zjola pozdrawia wszystkie bardzo serdecznie:tak:
 
Monia przywołałaś mnie;-)
Dziewczynki jutro moja teściowa ma operacje 6godzinną , niestety raczysko cholerne. Proszę o kciuki bo one tutaj od Was mają cudowną moc. Wiem , wpadam i juz prosze ale zrozumcie wszystko obraca sie teraz wokol niej.
U mnie bez zmian , jedno dziecki jeden maż;-)ten sam na dodatek;-))
Buziole ogromne!!

Anty , teraz zobaczyłam sygnaturke, tule mocno
 
Ostatnia edycja:
Anulka mega kciuki dla tesciowej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i duzo zdrowka!!

Emka dzieki, rowniez przesylam buziaki :* jestem caly czas jakbym mogla bez Was zyc:zawstydzona/y:

Anty jak u Cb???
 
anulka dziekuję, sama wiesz ile znaczy wsparcie i zrozumienie od was... Na kciuki nie zdążyłam, ale jak tam po operacji? Mam nadzieję, ze będzie już tylko lepiej&&&&&& A ilu ty byś chciała tych mężów łobuzico?
elka jakoś żyję (bo jakie mam inne wyjście...), ale bywają chwile kiedy łzy same lecą... A jak u ciebie? CZy dobrze pamiętam, ze w grudniu testujesz?
 
Anty dobrze gadasz nie mamy wyjscia musimy byc silne, mnie jak najdzie to tez rycze od ostatniego razu minelo juz pol roku a wciaz jest ciezko. Kochana nie rozpoczelismy jeszcze staranek takze z tym testowaniem to jeszcze poczekamy ;-)
 
Anulka kciukasy,juz po operacji?
Sciskam Was wszystkie bardzo mocno. Obiecuje,ze niedlugo napisze cos wiecej,wlasnie puszcza mnie znieczulenie po dentyscie i padam na pysk:(
 
elka czyli jednak pokręciłam... Wybacz, ale z myśleniem u mnie ostatnio dość ciężko... Jakieś medyczne przeszkody macie, czy bardziej emocjonalne?
emka współczuję nieboraku, nienawidzę znieczulenia w pyszczku, ale borowania bez znieczulenia nie cierpię jeszcze bardziej...
 
Hej, tak po operacji, wycieli wszystko co trzeba zobaczymy jak przyjdza wyniki. Szczerze powiem ze wolalabym aby juz bylo po swietach , bo u mnie w doomu nie da sie wytrzymac. Mąż taki nerwowy ze masakra. Rozumie go ale ta cala sytuacja jest okropna. On to bardz przezywa co jest zrozumiale ale w domu po wszystkich krzyczy, po mlodym szczegolnie. Takie slowa mu powiedzial ze jak tylko tesciowa wroci do zdrowia to mu dam w pysk. Kurcze trudno to opisac , nie myslcie ze ja bez serca jestem bo tez sie strasznie martwie ale nie wyobrazam sobie swiat w tym roku. Taki cichy, milczacy dom mamy. Bez zycia. Z drugiej strony nie wyobrazam sobie zeby to moja mama miala byc operowana i w szpitalu na swieta mialaby zostac. Trudna sytuacja-nie umie tego opisac.Dziekuje za kciuki, zawsze na moje babole mozna liczyc.Kochane moje.
 
reklama
Do góry