reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Emy - do dzieła. Kciuki trzymam za tego Twojego chłopaka. Braciszkowie zostawcie Go mamie, nie ciągnijcie do siebie. Emy spokojnego porodu, bez komplikacji. Ryczącego i zdrowego maluszka. :tak:
 
reklama
witam.

emy czekamy z niecierpliwościa.juz tulisz swoje maleństwo...kaira24 no...bo juz myslałam,ze nas opuściłas na dobre.jak u was sytuacja? nie ma nadzieii na dzidzie? martusionek no ty tez widze z doskoku...jak synuś???
 
martusiu rozumiem.

kochane mam pytanie do mam dzieci nieco starszych: jakie znacie SKUTECZNE metody uczenia malucha załatwiania sie na nocniczek???? ja juz od dzis zaczełam Ale uczyc.nocnik jest w łazience,ide tam z nia,zdejmuje spodnie,pampka i sadzam na nocnik i czekam kilka minut,mówie "psipsipsi".dzis udało jej sie zrobic kupke do nocnika,pochwaliłam ja,biłam brawo.czy mam ogolnie w ten sposob probowac,czy moze jakos inaczej???
 
][/B]

kochane mam pytanie do mam dzieci nieco starszych: jakie znacie SKUTECZNE metody uczenia malucha załatwiania sie na nocniczek???? ja juz od dzis zaczełam Ale uczyc.nocnik jest w łazience,ide tam z nia,zdejmuje spodnie,pampka i sadzam na nocnik i czekam kilka minut,mówie "psipsipsi".dzis udało jej sie zrobic kupke do nocnika,pochwaliłam ja,biłam brawo.czy mam ogolnie w ten sposob probowac,czy moze jakos inaczej???
Bardzo dobrze robisz. Jeśli chce siedzieć to super, jak będzie protestować nie rób nic na siłę, bo się zrazi. Odstaw wtedy nocnikowanie na jakiś czas, a konkretnie na taki kiedy znowu Ala będzie chętna do współpracy.

Emy - mam zejść na zawał? Cały dzień sobie zaplanowałam w Poznaniu co by dnia na BB nie spędzić, a tu cisza. Mam nadzieję, że wpatrujesz się w urocze oczęta. :tak:
 
reklama
Emy twój malutki synek to jeszcze bardziej wypatrywany niż baby royal :-D mam nadzieję że jesteście w siebie tak wpatrzeni ,że zapomniałaś o nas. ale daj nam znać plisssss

Karola cóż u nas chłopcy rosną jak na drożdżach. Adaś dziś skończył 7 miesięcy, nie wiem kiedy to zleciało? mamy troszkę problemów z Adasiem bo na początku mieliśmy dysplazję bioderek i Adaś nosił szelki których wogle nie akceptował a teraz borykamy się z anemią...więcej nie napiszę bo książę woła o cycusia
 
Do góry