reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

hehe, no Emcia jak ci sie na starosc dzieci zachcialo.....:-D wiem, wiem, wredota jestem i smieje sie z blizniego...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:WYBACZ!!!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::happy2:
Atak na powaznie to DASZ RADE! dzielna z ciebie pyra :-p;-)
 
reklama
Aniunia , no widzisz a martwiłaś że je za mało :0 ) taraz sobie nadrabia
u mnie CC też ok 38tc , może tak robią - nie ma co czekać :)
jeśli masz dalej ten sam nr tel , to napiszę do ciebie jak mały się urodzi (mam jeszcze Anulki nr , ale ona mało zagląda) , ja zmieniłam nr to ci wyślę nowy :) chyba że nie chcesz przekaza newsów ode mnie to daj znać :)

Gatto , buziaki dla Gattinki :)
 
Czarna u nas wlasnie cc robia zazwyczaj 38+3. Tak jest przyjete, ze to ponoc najbezpieczniej....wiec nie ma co sie meczyc do konca :tak: Fajny ten twoj rozowy babol :-)
 
Czarna ja jak tylko na pooperacyjnej dostane tel do ręki to wyśle eske Gatto i mam nadzieje,że ta wredna małpa przekaże na cpp i odskocznie info;-):-DA jak się coś zbuntuje to wyłudzę nr od Plenitude;-):tak: Wiecie dziewczyny jak mi chodzi to wszystko po głowie,jestem ciekawa ile mała będzie ważyć,mam nadzieję,że dobije do tych 3kg. Choć na czerwcówkach dwa dni temu urodziły się dwie dziewuszki w 38 czy 39tc z wagą ok.2800g i wszystko jest ok. Mam jeszcze zagwozdke jakie rzeczy skompletować na wyjście ze szpitala,położne padną jak im wywale pół torby ciuchów,zeby coś mi podpowiedziały:-D:-D:-D Nie chce się sugerowac rozmiarówką,bo co firma to inaczej wypada,rzuce hasło M,zeby przywiózł 50 i 56 a okaże się,że to jedno i to samo i dupa zimna jak oba nie będą pasować.
 
Emka - Martula urodziła się 3080, ale wychodziła ze szpitala 2880 i wcale się aż taka mała nie wydawała. co do rozmiarów to ja w ogóle nie miałam na 50cm, ale nawet jakbym miała to bym chyba jednak wzięła te na 56cm, bo po pierwsze nie wiadomo jaka się długa dzidzia urodzi, a po drugie ja miałam pietra jak ją musiałam pierwszy raz sama rozebrać w szpitalu i ubrać w ubranka 56 a nie wyobrażam sobie wciskania jej w jeszcze mniejsze ubranka. tzn. położne proponowały że mi w razie czego pomogą, ale chciałam spróbować sama. wierzę że Ty też dasz sobie radę!!!
 
Emka , też myślałam o Pleni , bo ona często jest :) może ją poproszę ...
Ja wczoraj spakowałam torbę dla małego : włozyłam 4 komplety ubranek część 56 , część 62 , 4 pieluchy tetrowe , 8 jednorazowych , mydełko , oliwkę , sudokrem , rożek i spirytus . Jak będzie jeszcze coś potrzebne to T dowiezie. Naszykowałam jednorazowe foliowe ochraniacze na buty i fartuch na wszelki wypadej gdyby były potrzebne.
U T zauważyłam lekkie przerażenie w oczach .
Torbę dla siebie zacznę pakować po środowej wizycie , jak już będę wiedziała kiedy ląduje na oddziale.
Wstępnie pogadałam z mamą , żeby była dyspozycyjna i zajęła się dziewczynami w czasie mojego pobytu w szpitalu. Mamy już opracowana strategie :) więc luuuuz .
 
czarna strategia jest najważniejsza:) Mój M też już chodzi blady:-D Ja dostane stanu przedzawałowego w noc przed stawieniem się na oddziale:-D No i musze przepakowac troche torbę,bo najpierw biore zwykłe koszule na noc,na dzień lekkie dresiaki jakieś 3/4,kosmetyki itd-skoro mam tam leżakowac tydzień jak w Spa,dzień przed cc M dowiezie mi konkretna torbę z koszulami do karmienia,podkładami,kosmetykami i pieluchami dla małej i na wyjście małą torbę z ciuszkami dla obesrolki;-)
 
Liljanna no ponoć zakochani.. choć ja trzymam ich trochę na dystans. Moze jestem przewrazliwiona, ale denerwuje mnie jak smierdzi od nich fajkami i tacy dotykają małego.
Wiem o czym mówisz, bo ja mam ten problem z siostrą A., nie dosyć, że za nią nie przepadam, bo to typ, którego trudno polubić to jeszcze kopci i śmierdzi jak zaraza, mnie odrzuca jak się z nią witam, to co dopiero takie maleństwo. Kiedyś trzymałam dystans i witałam się z nią na długie wyciągnięcie ręki i skinienie głową, ale od jakiegośczasu zachciało jej się buziaków, więc na wdechu to robię. :-p


Kwiatuszek23 - słodkości z Oliwki.

Ale tu zaraz będzie wysyp dzieciaczków. ;-)
 
reklama
Emka wredny babol czyli ja sie zgadza jak najbardziej i juz przebieram paluszkami coby pisac info kazdemu!:-D
Tylko mi mmsy dziady nie chodza i nie umiem sie kapnac o co loto :-(

Kwiatuszek ale smieszka z Oliwki!! cudna!
 
Do góry