reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Cześć babeczki!

Emcia - dzięki za pamięć :)

Widzę, że brzuszki rosną, dzieci rosną - to dobrze i tak trzymać. U mnie dalej walka z chorobą mamy. Są lepsze i gorsze dni. Teraz na szczęście z dnia na dzień jest lepiej ale przed mamą kolejna chemia, więc znowu zaczną się schody.
U mnie mija kolejna @. Wydaje mi się, że po ostatnim poronieniu znowu mam zrosty bo @ są zbyt skąpe. Nie mam jednak czasu i pieniędzy ani głowy do tego, żeby znowu to sprawdzać. Tak więc o dziecku mogę zapomnieć. Trzymam za Was kciuki babki moje kochane i do napisania, jak znajdę trochę czasu.
 
reklama
yyyyyyyy, bede w PL od 4 maja przez tydzien to moze zajade do Pyrowni :-p:-p;-):cool2:
Pyrlandii :-p
gatto to Pyrlandia a nie Pyrownia:-D:-D!!!!!!!!!Zaraz Cię wielkopolanki o*******ą:-D:-D:-D A brzuchola mam ostatnią fotkę z 30tc,bo robie sobie co 5tyg,taki nygus ze mnie.Zaraz dostaniesz na skypie i foty pokoju-tylko jeszcze nie jest na cacy skończony.
No właśnie :-p
Emka01 - a Ty skąd?
 
Zjolka kciukasy za zdrówko Mamy nadal będą trzymane,za siłę na walkę dla Was obu.Żyjesz teraz w stresie,nie dziwie się,że o dziecku nie myślisz,przyjdzie jeszcze na to czas,zobaczysz,że wszystko się ułoży! Trzymaj się dzielna kobieto i zaglądaj do nas bo się martwimy! Z całych sił ściskam,mega buziaki!!!!
 
O prosze juz dwie pyry sa :-) Mnie zdecydowanie lepiej brzmi Pyrownia :-D:-D:-D:-D i tego sie bede trzymac :tak:;-)

Emcia ladny brzucholek, taki zgrabniutki!!

Zjola trzymaj sie!! Wiesz moze fasol wpadnie, bo o tym nie myslisz..masz inne rzeczy na glowie....Wspieraj mame ile wlezie! Buzki!!

Bett twoja mala przesypia juz cale nocki prawda?? kiedy zaczela? bo ja juz sie tego nie moge doczekac:eek:
 
O!To jak mała będzie dawała mi popalić to będę miała kolejną ciotkę blisko,żeby ja na kilka dni podrzucić;-):-DNo i w fajnym wieku będzie miała kuzynki;-)
 
reklama
Do góry