reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

emy i ja Cię szukałam i patrzyłam czy się logowałaś, dobrze, że jest wszystko ok, kamień z serca:tak: tak jak pisze gatto nie czytaj onetu, tam tylko na sensacjach i emocjach bazują, ja nawet tego już nie przeglądam bo to taki trochę śmietnik jak dla mnie wp. lili dobrze pisała, włącz blokadę w głowie, ale rozumiem co czujesz, kuzynka męża zaszła i rodziła dwa tygodnie po moim pierwszym terminie, to było bardzo trudne, zobaczę małą w maju jak przyjadą, ale mimo czasu itd pewnych kwestii się nie zapomina, nie sądzę bym skakała z radości na ich widok. mur w głowie koniecznie bo to Ty jesteś ważna i Wasz synek, a oni niech sobie klepią jak króliki nawet, Ty masz nasze kciuki i modlitwy. ich staraj się po prostu unikać jeśli możesz, ja tak też robiłam i pomogło. nie chciałam się katować takimi widokami i słuchać o ciąży kogoś kto o poronieniu czy utracie dziecka w późniejszym terminie czytał raczej w gazetach i to tyle. mega kciuki za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
lili masz na myśli ciążę? oj, jak mój gin przecierał swoje oczy, na pierwszej wizycie z betą po owulacji którą na monitoringu na usg wykluczył aż zły był z czym ja do niego przychodzę i czego chcę ( dupka;-)), ale w 7 tc jak już biło serduszko zmienił front i nawet gratulował bo 'niespodziankę zrobiłam' nawet już się nie foszył, nie robił wielkich oczu na mój widok:eek: zmieniłam gina i były już schody: 12 tc NT 4,7, 16 tc amnio, 18 tc wynik 46XX czyli zdrowa dziewczynka, skurcze, 20 tc powiększone komory mózgowe - już jest ok (najprawdopodobniej skok rozwojowy), tylko torbiele na karczku po nieprawidłowym NT zostały i chyba przez to będzie cc bo raczej nie znikną. takie tam przeboje ;-) ale rośniemy :-)
 
Plenitude i super, i będzie dobrze, nawet cc będzie dobrze :) a ja nabawiła się towarzysza dupnego, wylazł na zewnątrz i boli.... czekam na wypłatę iu musze jakies czopeczki sobie zaserwować...
 
Plenitude - tak w związku z ciążą, ja z informacjami jestem na bieżąco, bo czytam Was, ;-) ale na pisanie już mi czasu brakuje niestety. Gratuluję i jesteś dla mnie nadzieją, że i moja siostra będzie mogła mieć dzieci w przyszłości, bo ona będzie mieć te same problemy co Ty.

misiak - kup sobie posterisan ale oprócz czopków to równolegle maść. Mi wyszło w obu ciążach, po porodzie to już masakra, szczególnie po SN z Weroniką, no i ostatnio też z tym walczyłam.
 
Mój "nowy kumpel dupny" ma ponad 1cm... taki kolosek ejst... Liliana a jak z porodem SN jak się ma takiego dupiastego kumpla?? ja jestem przerazona bo mój młody podono jest wielki... i jak jeszcze będę cisnąć takiego kolosa to czy "kumpel" mi nie popeka??
 
Cześć dziewczyny:) Mysiak mi się wydaje,że jeśli przy kolejnym usg mały nadal będzie mega do przodu z wagą to nie powinni u Ciebie dopuścić do sn,do tego też ta cukrzyca,niby w minimalnym stopniu jest wskazaniem do cc. Ja bynajmniej bym się nie zgodziła na sn,miałabym stracha ,że poród będzie ciężki,długi i coś z dzieckiem się stanie,jakieś niedotlenienie,poród kleszczowy-na chwilę obecną nie mam już zaufania do lekarzy,szpitali,ogólnie personelu.Nigdy nie będziemy miały pewności na kogo trafimy. U mnie jest jeszcze taki problem,ze na mocny stres,po wielkim wysiłku mam momentalnie usta zawalone opryszczką-czyli bankowo po sn wyglądałabym jak ponton,nawet opieke nad małą miałabym stresującą,bałabym się,że ją zarażę,że gdzieś dotknę...
 
witajcie.


emy milo cie widziec i milo czytac,ze jednak wszystko jest dobrze biorac pod uwage twoj stan.kochana uda sie tym razem wierze w to:tak:.emka,mysiak,czarna nie dlugo sie rozpadniecie:-).juz nie moge doczekac sie fotek waszych pociech.liljana milo cie widziec.jak dziewczynki? dlugo cie nie bylo....anty co u was? co ze staraniami? gatto moja mala tez nie znosna.lubi sobie poplakac,wszystko niemal wymusza placzem:angry::baffled:...nocy nie przesypia nadal calych,a to juz jednak duza panna...ba,budzi sie ze 4,5 razy czasem,nie spi mocnym snem,wystarczy piernac, a sie obudzi...:confused2:...bett jak mala?

wiecej napisalam na cpp i powstawialam zdjecia malej-juz nie takiej malej w sumie...:eek::happy:....
 
misiak - raczej nie pęknie, ale może się wykluć ktoś do towarzystwa. Ja przy partych czułam się jakby miała mi dupa pęknąć, czułam się jak balonik, który zaraz eksploduje, no i potem się okazało, że miałam 2-3 sztuki nieprzyjaciela. :confused2:

karola1388 - jestem cały czas, ale głównie czytam, bo nie jestem wstanie wszędzie odpisywać tam gdzie się udzielam. :zawstydzona/y: Za chwilę do roczku się szykujemy, a dopiero co do porodu szłyśmy. :-p
 
reklama
Emy jak dobrze, ze sie odezwałaś....wszędzie szukałam Twoich wpisów....Będzie dobrze, zobaczysz....koniec nieszczęść w waszym zyciu czas abyście mogli się uśmiechać i cieszyć życiem i tak będzie....

Liljana ale Twoje dziewczynki rosną :tak: rzeczywiście jeszcze niedawno szykowałaś się do porodu...ba...dopiero co w ciąży byłaś :-D

Pleni za Ciebie też cały czas kciuki trzymam, od momenyu jak mi IZW napisała o was....

Zjola &&&&&& za mame....

A my zyjemy z dnia na dzień....szyjka mi się skraca i nie chca mi załozyć szwu....wiem, ze jeszcze nie jest źle, ale wolałabym życ z myśla że jak dojdzie do poniżej 20 mm to mi założą szew i spokojnie wytrwam do 37-38 tc, ale nie bo twierdzą że w ciąży bliźniaczej może mieć to odwrotny efekt....póki co cieszę się że szyjka się zamknęła, bo była rozwarta od środka więc jest już trochę bezpieczniej....mam nadzieję, że wytrwamy jeszcze w trójpaczku.

A z mojej córeczki zrobił się synuś :-D tak więc w brzuszku paraduje dwóch chłopczyków:-D:tak:
 
Do góry