reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

EMY !!!!!!! PRZECIERAM OCZY ????? DOBRZE WIDZĘ ????? SUWAK NOWY ??????? JUPI!!!!!!
aLE FAJNIE , GRATULUJE SERDECZNIE :)
Przecieraj, przecieraj oczy kochana. Sami przecieralismy oczy ze zdziwienia. to byla nasza ostatnia inseminacja przed in vitro. nawet sie specjalnie nie nastawialismy

ojapierdykam... Emy ja sie w Twoich suwaczkach ledwie lapie, bo malusie i po angielsku, dobrze ze czarna przylookala... Gratki, jakniewiemco! I to juz 9 tydzien!! CUUDNIEEE!
dzięki :-) nie wiedzialam za bardzo czy wstawiac i kiedy, lekko ujmując troszke sobie psychicznie nie radzę z nową sytuacją, ale wstawilam a czarna to wszystkie nowe suwaki wyłapuje w mig

igusia, anniunia
dzięki wielke
narazie czekamy na rozwój sytuacji, a gratulacje z wielką przyjemnością przyjmę jak dziecię się urodzi i postanowi żyć. narazie to czysta abstrakcja
 
reklama
Emy!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze !!! :szok::tak: bedzie dobrze.....musi byc!!! kurcze gratuluje i paluchy mooooocno zaciskam aby dzieciatko chcialo zostac z wami....
Klaczku Tobie tez kibicuje i gratuluje ;-) Karolek swietny na fotach :tak:
Czarna Ty detektywie :-p jak sie czujesz???
 
Emy, WOW!!! jaka niespodzianka! Spokojnych i nudnych miesięcy do szczęśliwego finału!!! :-) I dużo wiary i optymizmu na te nadchodzące miesiące :tak:
 
gatto mega wielkie gratulacje :-) witamy na świecie Cristinę:-) buziaki dla Was, czekamy tutaj :tak:

emy czytam sobie spokojnie info tylko coś mi ten szereg suwaczków był jakiś inny, policzyłam je, przeczytałam i uśmiech dookoła głowy :-) - najchętniej bym Cię mocno uściskała, ale z racji Twego stanu(ostrożność:-)) przesyłam buziaki i zapewniam o wielkiej radości i najlepszych życzeniach na przyszłość wraz z kciukami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, moje malutkie marzonko się spełnia: żebyśmy się na BB jako brzuchatki spotykały:-) wszystkiego dobrego kochana:tak:
 
Emy cichutkie ale z glebi serca gratki, te wielkie zostawie na final;-)musi byc dobrze musi musi musi i kropka. (wiekszej nie udalo mi sie zrobic;-))
 
reklama
Do góry