reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Gatto - mega wielkie gratulacje dla dzielnej mamusi!!! dużo zdrówka dla Ciebie i Cristiny!!!

Emy - :-):-):-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Sms od Gatto : Cristina urodziła się dziś o 12:50 z wagą 3100.Ma dużo czarnych włosków i jest prześliczna:))))

Gratulacje.


Emy - łzy mi w oczach stanęły, klucha w gardle.
Trzymam kciuki byś sobie poradziła z tym psychicznie, z całą ciążą, potem z porodem, a potem całą resztą. Gratuluję Wam. :tak:
 
emka masz jakieś wieści od gatto? kiedy wraca? jak się czuje?

emy czytam sobie spokojnie info tylko coś mi ten szereg suwaczków był jakiś inny, policzyłam je, przeczytałam i uśmiech dookoła głowy :-) - najchętniej bym Cię mocno uściskała, ale z racji Twego stanu(ostrożność:-)) przesyłam buziaki i zapewniam o wielkiej radości i najlepszych życzeniach na przyszłość wraz z kciukami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, moje malutkie marzonko się spełnia: żebyśmy się na BB jako brzuchatki spotykały:-) wszystkiego dobrego kochana:tak:
Dzięki wielkie, dobrze, że wiesz,że Twoje marzenia się spełniają:-) jest szansa, że spełnią się wszystkie, w tym to jedno najważniejsze. A nie powinnaś dzisiaj być w szpitalu?

Narazie się nie cieszę, ciąża wcale nie znaczy dziecko. przed nami badania genetyczne, szew, przede wszystkim strach. już się nie dam wrobić w ciężarówkowe beztroskie gadki. wolę być mile zaskoczona niż dostać znienacka w pysk. ciążą niech się rozwija swoim torem a nasze życie swoim. wygląda na to, ze zadziałały u mnie wszystkie mechanizmy obronne i najczęściej muszę sobie wmawiać że jestem w ciąży. może to i lepiej

Emy - łzy mi w oczach stanęły, klucha w gardle.
Trzymam kciuki byś sobie poradziła z tym psychicznie, z całą ciążą, potem z porodem, a potem całą resztą. Gratuluję Wam. :tak:
Dzięki słońce, cieszę się, że jest wokół mnie tyle przyjaznych dusz, które cieszą się za nas.
Psychicznie jest źle, gorzej niż przez ten cały rok. wydawało mi się że kolejna ciąża będzie lekiem na całe zło. okazało się inaczej. ale nie chcę się za bardzo rozpisywać. nie bez powodu jestem tutaj na ODSKOCZNI. Chcę z wami zostać, wkońcu niektóre z was "znam" już kilka lat i odskocznia jak narazie to miejsce dla mnie.


Dziewczynki, dziękuję wam wszystkim za gratulacje i pozwolcie, że zachowam je na koniec września :happy:
Teraz czekajmy wszystkie na gatto i Christinkę z burzą czarnych włosków;-) cholercia już się nie mogę doczekać, zwłaszcza, że mam słabość do dzieciaczków z czuprynką

zjola mam nadzieję, że będziesz zaglądać częściej. wiem, ze teraz nie masz czasu ale czekam z niecierpliwością
Anulka!!!!!!!!!!!! Co dziś na obiad?????????????????????????????????????:-D
 
Emy no właśnie Gatto się nie odzywa,sama jestem ciekawa jak obie się czują.Pewnie tak mocno małą tuli i całuje,że zapomniała o reszcie świata:-):-):-) Jak tylko dostane jakieś wieści to dam znać.
Emy kochana ja po tym co przeszłam w zeszłym roku to też mam problem,żeby "pamiętać" o tym,że jestem w ciązy:-DMój mózg tak jakoś na to zareagował i już. Będzie dobrze,zobaczysz:)))))
 
Emy, nic a nic sie nie dziwie bo ja tez mam lekko mowiac stresa, a co dopiero Ty... Ja mowie ze II na tescie to jeszcze nie powod do euforii, jeszcze nie pozwalam sobie na radosc z ciazy bo po ludzku sie boje ze znow ta radoscia dostaniemy po ryju i nawet nie probuje "wchodzic w Twoja skore" bo obawiam sie ze mi wyobrazni braknie, ale cieszy mnie Twoj suwaczek - jesli nie ma poczatku, nie ma szansy na szczesliwy final.
Aniolki, dzieki. Na razie to poczatek, 26.02 bedziemy mieli pierwszy scan (po 3 poronieniach jednak cos inaczej robia) i bede przynajmniej wiedziec czy mamy dzidziusia, czy nie trafil sie znow pustak...
 
aniunia tak.miewam.jak Ala zje ok 4 np i obudzi sie o 7ej to potrafi zjesc dopiero o 10,11...od kilku dni najwiecej ile zjada to 100ml...najmniej 40ml-taki przedzial,ale ja wiem,ze to wia dziaseł.wieczorami ma temperature,w dzien marudna jak diabli.moze poprostu masz takie dziecie i tyle.moja mała tez jest niejadkiem,ale dobrze wyglada i jakos sie nie martwie.emy ahhhhhhh ty babo:-D oczy nam tu mydliłas opalaniem na plazy,a tu bach taka wiadomosc;-).GRATULACJE PRZEOGROMNE.nio to teraz elegancko.

emy zaciazona,kaczek....jesio brakuje kilku pan,ale jak widac kazda w swoim tempie.

elka a jak u ciebie????


GATTO GRATULECJE!
 
reklama
oj karola, przeciez nie klamalam, opalam sie poki moge. nie mowilam bo dopiero niedawno bylismy u lekarza, poza tym musialam troche oswoic sie z nowa sytuacja. no i wakacje odlozone na nastepny rok :-)
 
Do góry