reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Ło matko Anulka jest:))))) Pisz co u Ciebie??Dalej fikasz na zumbie?Z pracą wszystko ok?
No szybko się poprawiłam hehehe Pomyliły mi się wasze nicki kochane.Nie gniewajcie się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka to fakt chwilami jestem zawzięta że trzeba walczyć a za chwilę mam doła że znowu kiszka:-(ale będziemy walczyć bo tak trzeba:tak:taaa no ty możesz swoje wywalić co nie:-D:-D

emcia chciałaś napisać anulka jest:cool::-D:-D:-D to pewnie ten ucisk:sorry::-D
 
Jest Anulka jest:-D,fikam na zumbie jak stara tancerka, doopa juz uniesiona fajnie jest :-Di mężu zazdrosny coraz bardziej , no i dobrze!a z pracą ?raz robię makijaż , raz sprzedaję chleb, raz obsługuje przyjęcia , czyli wszystkiego po trochu ale wazne ze praca jest.



angel moje cukinie juz nie stoją tylko wiszą .:-D
 
Ostatnia edycja:
Jest Anulka jest:-D,fikam na zumbie jak stara tancerka, doopa juz uniesiona fajnie jest :-Di mężu zazdrosny coraz bardziej , no i dobrze!


:rofl2::-D:-D:-D:-D:-D a dobrze niech jest zazdrosny:tak:

Dziewczyny a teraz opowiem wam historię z życia wziętą włączyłam Alanowi bajkę i leżał sobie w pokoiku grzecznie oglądał,następnego dnia ścielę łóżko patrzę co to za czarne kropki na ścianie se myślę muchy okupkały czy co:eek: mówię do Alana a skąd te kropki nad twoim łóżkiem a on na lajcie "MAMO TO SĄ USUSZONE BABY":-D:-D:-D I się okazało kochane moje że synek z noska wyciągał babolki i przyklejał na ścianę:cool::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Tej dupci to Ci zazdroszczę cholerka!! Mąż niech sobie będzie zazdrosny,to im dobrze robi na mózg,na ten ich drugi też hehehe
Co do pracy to mam takie samo podejście,nie ważne jaka,ważne ,że jakas jest!!!A jak bedzie miała się znaleźć taka wymarzona to i tak się kiedyś znajdzie:)))
 
anulka wiesz ja się ucieszyłam że nie je bo znam takie dzieci:eek::-D:-D:-D ale potem się z O śmieliśmy że będzie z niego nie zły miglanc.Niestety dzieci mają prze różniaste pomysły ale będzie co wspominać:cool::-D
Ogólnie to jest wspaniałym i bardzzo mądrym dzieckiem codziennie musi lecieć animal planet to już standard zna wszystkie zwierzęta,ostatnio nawet się z nim kłóciłam oglądając zwierzęta mówię Alan zobacz baran jakie ma zawinięte rogi a on mamo jaki baran to jest owca kanadyjska i się wykłócaliśmy do czasu jak powiedzieli i miał rację a mi szczęka opadła że mój 3 synek mnie zagiął:-D

Dziewczyny ja dodałam na cpp zdjęcia synka jakbyście chciały zobaczyć jak wygląda mój skarb:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No pewnie ze dzieci maja pomysly , niech brykają jezeli sobie krzywdy nie robią to trzeba pozwolic na duzo swobody bo tak sie ksztaltuje charakter malego czlowieczka.

Emeczko no nudna, nuda,nuda.

No widzialam zdjecia, ślicznosci,buziaki od ciotek z bb
 
Do góry