reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

anulka ja tez lubie brudnych ,umazanych farba robotników heheheh mógłby mi taki ocieplać dom i wejść przez okno heheheheh bo jebne co za tematy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



No nie to się prosi o klapsa w pupę wy nie grzeczne :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny chyba mówicie o tych robotnikach co są w filmach :eek:bo u nas to co drugi ząb wystąp jeszcze jak zapuszczaą amerykański uśmiech to ja cię kręcę,no i specjal w ręku a wąchać to ja raczej ich bym nie chciała:-D:-D:-Danulka no nasi mają rozpipszone włosy wręcz stojące bez żelu :szok::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ważne,że solidny,opalony,umięśniony,po co mu włosy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D O w dupe,ale dzisiaj będę miała sny heheh odczuwam braki,póki co wyposzczona jestem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Angel nam klapsy czy jemu za to,ze nas napastuje seksualnie a my udajemy,że się opieramy???:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ważne,że solidny,opalony,umięśniony,po co mu włosy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D O w dupe,ale dzisiaj będę miała sny heheh odczuwam braki,póki co wyposzczona jestem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Angel nam klapsy czy jemu za to,ze nas napastuje seksualnie a my udajemy,że się opieramy???:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja nie wierzę chyba się posikam:-D:-D:-D basenik by się przydał :eek: anulka no pachnie odorem:-D:-D:-D a nie mówiłam że emcia to mówi ale o robotnikach z filmu :-D:-D u nas i robotnik opalony no może tak jak podciągnie rękawy to przedramię opali:-D
 
Ostatnia edycja:
Angel ty cholero zepsułaś mi całą wizję na konkretnego erotyka;(((( Musze zmienić opcję heheh to w takim razie ide do nowego sąsiada pożyczyc papier toaletowy,a on wychodzi spod prysznica,świeży,pachnący,upada mu ręcznik ...a ja rzucam te rolki za siebie i w ciągu sekundyu ściagam gacie przez głowe hehehehe a po chwili budzi mnie stary i mówi: co tak targasz to prześcieradło głupia babo;))
 
Ostatnia edycja:
Angel ty cholero zepsułaś mi całą wizję na konkretnego erotyka;(((( Musze zmienić opcję heheh to w takim razie ide do nowego sąsiada pożyczyc papier toaletowy,a on wychodzi spod prysznica,świeży,pachnący,upada mu ręcznik ...a ja rzucam te rolki za siebie i w ciągu sekundyu ściagam gacie przez głowe hehehehe a pochwili budzi mnie stary i mówi: co tak targasz to prześcieradło głupia babo;))
Ty cholero , chcesz zebym sie udławiła! juz mnie brzuch boli
 
reklama
Do góry