reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Witajcie kochane :-)

Witam, ja dosłownie na sekundę, bo 2 dni byłam w Poznaniu u siostry i jak wróciłam to tu mi coś przeszkadza, tam nie posprzątane, jakoś jak w domu siedzę to tego nie widzę :p
Dziewczyny bawcie się, korzystajcie, bo jak przyjdzie ten czas to zabawa tylko na kocyku z zabawkami, też przyjemna nie powiem, ale to całkiem inna para kaloszy :)

Ojj tak zabawa imprezki kiedy to było już nawet nie pamiętam ;-)

Sorki dziewczyny ze tylko o sobie ale mam okropny humor, niby sprawy tu w Polsce toczą się po dobrej myśli, ale ja strasznie tęsknię za swoim M :-( i jeszcze czasem dopada mnie pytanie po co pisze na tym forum??? Nie mam dzieci i nie wiem nawet kiedy znowu zaczniemy się starać....:-(, nie mogę się wczuć w żaden temat :-( wcześniej zaglądałam częściej na CPP ale teraz wchodząc na ten watek wracają złe wspomnienia i nie dość ze ja czuje się gorzej to jeszcze nie potrafię nic sensownego napisać nowym dziewczynom....ehhh sama nie wiem

O czym Ty piszesz kochana? Przecież po to jest ten właśnie wątek, żeby pisać o tym na co ma się ochotę. Tu nie piszemy tylko o radościach ale i po smutkach i o tym co nas boli. Pisz więc na co tylko masz ochotę my przeczytamy i postaramy się pomóc, są tu wspaniałe dziewczyny i na pewno znajdziesz pomoc, mimo, że tylko pisaną. Ale to też pomaga wierz mi wiem coś o tym sama to przerobiłam. A zrezygnować z forum nie jest tak prosto bo jest się tutaj właśnie dla tych wspaniałych kobiet i ciężko jest z nich i tego forum zrezygnować.
Tak, że pisz kochana na co tylko masz ochotę.
Ściskam :**

Lila ja mam podobnie. Czasami nie odpisuję dziewczynom, które mają problem z plamieniem na początku ciąży, lub ciąża jest młodsza na usg, bo jestem od razu czarnowidzem. Zamiast pocieszyć, mogłabym jeszcze kogoś niepotrzebnie zdołować. Od razu przypominają mi się moje złe doświadczenia i nie jestem w stanie komuś wmawiać, że wszystko będzie dobrze, kiedy wiem, że może być zupełnie odwrotnie :(
Piszę więc często o sobie. O wesołych tematach nie związanych z ciążą, żeby babki trochę rozruszać i rozweselić. Czasem mam doła, to się wypłaczę i tak jakoś leci. Sama jednak często zadaję sobie pytanie, po jakiego grzyba to wszystko. Jakieś pół roku temu zrobiłam przerwę od forum na miesiąc ale mnie znowu przywiało. To chyba jakiś nałóg, cy cuś?
Pomimo wszystko trzymaj się. Buźka

Nałóg kochana nałóg a co do tych wspomnień każda z nas je ma i każdej pewnie ciężko coś doradzać dziewczyną tak przerażonym które tu trafiają, ale może dzięki nam uda im się szybko pozbierać. Ja dzięki dziewczynom poukładałam sobie wszystko i udało mi się szybko pozbierać. To ich wsparcie mi w tym pomogło.
Po co to wszystko? Bo wierzymy i mamy nadzieje a tu można znaleźć i jedno i drugie.
Buziam i ściskam :*

Lila od tego mamy to forum, jak ci źle zawsze możesz sobie ponarzekać i się wyżalić, chętnie posłuchamy :))))
Ja już nie zaglądam na CPP :/ ale ciągle mam nadzieję że też kiedyś zostanę mamą i ty też musisz w to wierzyć:)
Wsiadaj na miotłę i zapraszam do Łodzi :))))
Buuuziaki dla wszystkich :****

No masz co za pech miotła w konserwacji jest niestety ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Sis Ty wiesz :*****

Pozdrawiam serdecznie wszystkie :-)
 
reklama
Pozdrowionka babki!

Ja też czekam na wiosnę, a tu śnieg pada! Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr ... I muszę rano odśnieżać samochód :baffled:
 
Miłego weekendu kochane Wam życzę :-)

Sis ja też wiem że Ty wiesz, że ja wiem ;-)

Buziaki dla wszystkich :-)
 
Cześć dziewczyny!!!
Niedziela mija mi troszkę nudno;-) miałam iść do siostry ale niestety siostrzeniec i szwagier chory wiec nie chcem przeszkadzać. Tęskno mi bardzo do mojego M dziś mija dwa tygodnie a jeszcze tyle czasu przed nami....:-( uwielbiam gdy razem spędzamy niedziele:tak:. Dziś sie sobie rozmarzyłam jak to bedzie cudownie jak na świecie pojawi się nasze maleństwo bo bardzo wierze ze kiedyś tak się stanie..ehhh dziewczyny ja ostatnio nie myśle o niczym innym tylko o tym jak bardzo bym chciała znów być w ciąży ale cóż jeszcze troszkę muszę poczekać.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!
 
A ja w piątek byłam u mojego gina. Pokazałam mu moją piękną betę. Zbadał mnie. Wszystko w jak najlepszym porządku :)
Na samym końcu zapytał mnie, czy będziemy się jeszcze starać, bo on nie widzi przeszkód :szok: Powiedział tylko, że wszystko wskazuje na to, że mamy problem genetyczny i że to od nas zależy, czy podejmiemy kolejne ryzyko :oo2: ale nie wszystko stracone, bo za którymś razem może się udać.
I co ja mam o tym wszystkim myśleć? Jeszcze dwa miesiące temu odradzał nam starania, a teraz ... Może jak zobaczył na wyniku ten zaśniad, to spanikował a jak teraz widzi, że jest po problemie, to jednak nie odradza starań. Hm ...
Nawet tabletek anty nie usiłował mi wcisnąć, tylko powiedział, że możemy się inaczej zabezpieczać, jeżeli chcemy. Jestem w szoku, jestem szczęśliwa i chyba mam zielone światło ale ja wolę odczekać jeszcze z pół roku. Mój M jak to usłyszał, to się uśmiechnął i powiedział, że może jednak będziemy mieć dzidziusia. Więc z jego strony też przeszkód nie będzie :)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)
 
reklama
Do góry