reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Hejka Ewewlinko.

Genetykę zrobimy, tylko co to da, gdy wyjdą jakieś błędy? Podobno tego nie da się leczyć. Wiesz coś może o tym? Co w takim przypadku lekarze proponują, inseminację, in vitro?

Pozdrowionka :)
 
reklama
ZJOLA, niektóre wady da się leczyć....nie chcę wprowadzać Cię w błąd, musisz po prostu porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym, on ma szerszą wiedzę na ten temat i na pewno coś doradzi. Póki co nie myśl, że coś może wyniknąć z tych badań. Nawet jakby tak było, przynajmniej będziecie mieli jasną sytuację...i wtedy można podejmować dalsze kroki. Buziaki*
 
Zjola gratuluje zielonego światełka:-) super wieści;-) a co do genetyki ja nic nie pomogę bo najmniejszego pojęcia nie mam. Zobaczysz kochana teraz wszystko będzie już dobrze:) a ja myślałam ze razem zaczniemy staranka na koniec roku bo i może mi się uda wyrobić ze wszystkim do końca tego roku ale jak narazie to wielka niewiadoma zobaczymy co przyniesie życie jednak po cichu liczę na to ze i my zaczniemy staranka jeszcze w tym roku.
 
Lila nie bój nic. Ja i tak zamierzam odczekać jeszcze przynajmniej pół roku, tak więc może się będziemy starać razem. Poza tym u nas, to nie idzie tak szybko. Raz czekaliśmy prawie rok, drugim razem 3 miesiące, ale było wspomaganie tabletkowe żołnierzyków :)
Uszy do góry. Ten rok należy do nas!
 
Witam kochane, ja miałam nerwowy weekend i znów złapała mnie nerwica :/
Chciałabym wreszcie mieć się do kogo przytulić.
Nie marudzę więcej.
Miłego wieczoru.
 
Zjola super to ujęłaś ten rok należy do nas;-) oby wszystko ułożyło się po naszej myśli:-)
Magdalenka ja ostatnio tez miałam strasznego doła teraz jest trochę lepiej mam nadzieje ze tobie też szybko minie, najgorsze są takie chwile ale pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce i ono w końcu zaświeci dla nas.
 
Cześć kochane

Cześć dziewczyny!!!
Niedziela mija mi troszkę nudno;-) miałam iść do siostry ale niestety siostrzeniec i szwagier chory wiec nie chcem przeszkadzać. Tęskno mi bardzo do mojego M dziś mija dwa tygodnie a jeszcze tyle czasu przed nami....:-( uwielbiam gdy razem spędzamy niedziele:tak:. Dziś sie sobie rozmarzyłam jak to bedzie cudownie jak na świecie pojawi się nasze maleństwo bo bardzo wierze ze kiedyś tak się stanie..ehhh dziewczyny ja ostatnio nie myśle o niczym innym tylko o tym jak bardzo bym chciała znów być w ciąży ale cóż jeszcze troszkę muszę poczekać.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!

Jeszcze trochę i będziecie razem i wtedy dopiero będzie cudownie po takim długim nie widzeniu a maleństwo pojawi się na pewno zobaczysz i to pewnie szybciej jakbyś chciała. Trzymaj się :*

A ja w piątek byłam u mojego gina. Pokazałam mu moją piękną betę. Zbadał mnie. Wszystko w jak najlepszym porządku :)
Na samym końcu zapytał mnie, czy będziemy się jeszcze starać, bo on nie widzi przeszkód :szok: Powiedział tylko, że wszystko wskazuje na to, że mamy problem genetyczny i że to od nas zależy, czy podejmiemy kolejne ryzyko :oo2: ale nie wszystko stracone, bo za którymś razem może się udać.
I co ja mam o tym wszystkim myśleć? Jeszcze dwa miesiące temu odradzał nam starania, a teraz ... Może jak zobaczył na wyniku ten zaśniad, to spanikował a jak teraz widzi, że jest po problemie, to jednak nie odradza starań. Hm ...
Nawet tabletek anty nie usiłował mi wcisnąć, tylko powiedział, że możemy się inaczej zabezpieczać, jeżeli chcemy. Jestem w szoku, jestem szczęśliwa i chyba mam zielone światło ale ja wolę odczekać jeszcze z pół roku. Mój M jak to usłyszał, to się uśmiechnął i powiedział, że może jednak będziemy mieć dzidziusia. Więc z jego strony też przeszkód nie będzie :)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

No piękne wiadomości :-) Cudnie kochana normalnie cudnie, to teraz nic tylko porobić badania i do dzieła ;-)

Witajcie,
Danuś, prosto w noc cmok :-D
ZJOLA, super, że macie zielone światełko, ale zróbcie kochana genetykę :)))
Miłego dnia zyczę*

Kochana ten cmok to miał być chyba w nos??? :-D:-D:-D:-D:-D:-D buziole i dla Ciebie :**
A tak w ogóle to jak się czujecie kochana?? Jak tam Ignaś? Pogłaszcz brzusio od e-ciotki ;-)

Witam kochane, ja miałam nerwowy weekend i znów złapała mnie nerwica :/
Chciałabym wreszcie mieć się do kogo przytulić.
Nie marudzę więcej.
Miłego wieczoru.

Kochana co się stało? Marudź marudz od tego tu jesteśmy...ściskam i jakby co wiesz gdzie mnie znaleźć :***


Kurcze a mnie brakuje czasu na wszystko teraz mam na drugą to dopiero dzień jest krótki normalnie nic zrobić nie zdążę a tu już do roboty trzeba wychodzić :szok: a już nie wspomnę, że po ostatnich nockach wyspać się nie umiem normalnie spałabym i spała :-):-):-)
Miłego dnia kochane buziam :**
 
Cześć kochane
Kochana ten cmok to miał być chyba w nos??? :-D:-D:-D:-D:-D:-D buziole i dla Ciebie :**
A tak w ogóle to jak się czujecie kochana?? Jak tam Ignaś? Pogłaszcz brzusio od e-ciotki ;-)
Miłego dnia kochane buziam :**


:-D:-D:-D:-D:-D:-D W nos, nos....;-)
Czujemy się wyborowo :-D Mały kopie na potęgę i to już są kopy "byle gdzie", w nocy dostałam w żebro :sorry: BOSKO!!!! :-D:-D Ogólnie grzeczny, słucha się Tatusia, kiedy P do niego mówi to cisza, ani drgnie, a matkę ma w..."gdzieś" :-D Ugłaskany od ulubionej ciotki ;-) Odwzajemnia kopniaczkiem :-D;-)

MADZIA,
a marudź kochana, marudź...to przynosi ulgę. Ściskam i trzymaj się dzielnie*


Pozdrawiam wszystkie*
 
reklama
Ziolna Danuś Eweilnka :-)
Wyłam wczoraj jak bóbr, wypiłam litr melisy i dzisiaj jest znacznie lepiej:-D Mróz rano mnie tak orzeźwia że nie mam czasu myśleć o problemach:-p
Miłego dnia kobitki:-)
 
Do góry