reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

a we wrzesniu moze uda mi sie zladowac w PL... niestety jest klopot z paszportami dla chlopakow bo do edynurga nie mozemy sie wybrac zeby zlozyc wniosek w konsulacie bo potrzebne sa do tego dzieci a tluc sie z 2 dzieci w autobusie 4 godziny w jedna strone to sie mija z celem.... co jakis czas jest u nas w miescie konsl i mozna zalatwic takie sprawy na miejscu niestety kolejna wizyta bedzie MOZE w lipcu na paszport czeka sie conajmniej 4 tygodnie wiec przy dobrych wiatrach moze dostaniemy pod koniec sierpnia wiec we wrzesniu moglabym leciec.... a tak chciclalm leciec na cale wakacje z chlopakami i d*** ;( przesiedze tu sama z dziecmi pod blokiem ;(
 
reklama
a tak pytam bo bylo z Gostynia :) ja tam mieszkam o chlopaku ktory zginal w zakladzie bryczek konnych :( no i pokazywali moja szkole i wogole hehehe :) sie zwruszylam :):):)
no tak tylko tu jest pewien klopot z dentysta :( na prywatnie to mnie nie stac bo tu sa takie ceny ze mozna z fotela spasc a ubezpieczenie to sie nie da tak zapisac do osrodka zdrowia i przyjmuja... :( trzeba zlozyc aplikacje o dentyste i czeka sie do roku a nawet i dwoch!!!! i wtedy sie chodzi na ubezpieczenie do tego lekarza co oni przyznaja :(:(:( nie dosc ze tak dlugo sie czeka to jeszcze jakbym zobaczyla murzyna czy pakistanca to uciekalabym dalej niz widze o szkocie nie wspominajac... :D:D:D:D

A tak teraz kojarzę :-) no proszę nawet nie skojarzyłam, że to tam gdzie mieszkałaś :-)

Kolejna porąbana rzecz w szkocji a jak np z bólem to też czekasz 2 lata albo rok??
U nas z bólem przyjmują bez problemu...ja robie na kasę płacę tylko jak chce znieczulenie albo lepszą blombę
 
a we wrzesniu moze uda mi sie zladowac w PL... niestety jest klopot z paszportami dla chlopakow bo do edynurga nie mozemy sie wybrac zeby zlozyc wniosek w konsulacie bo potrzebne sa do tego dzieci a tluc sie z 2 dzieci w autobusie 4 godziny w jedna strone to sie mija z celem.... co jakis czas jest u nas w miescie konsl i mozna zalatwic takie sprawy na miejscu niestety kolejna wizyta bedzie MOZE w lipcu na paszport czeka sie conajmniej 4 tygodnie wiec przy dobrych wiatrach moze dostaniemy pod koniec sierpnia wiec we wrzesniu moglabym leciec.... a tak chciclalm leciec na cale wakacje z chlopakami i d*** ;( przesiedze tu sama z dziecmi pod blokiem ;(

Może uda się załatwić i pojedziesz.... rany co za dziwny kraj u nas jak jest tak jest ale przynajmniej do takich urzędów człowiek ma blisko :sorry2: i szybciej załatwia
 
A tak teraz kojarzę :-) no proszę nawet nie skojarzyłam, że to tam gdzie mieszkałaś :-)

Kolejna porąbana rzecz w szkocji a jak np z bólem to też czekasz 2 lata albo rok??
U nas z bólem przyjmują bez problemu...ja robie na kasę płacę tylko jak chce znieczulenie albo lepszą blombę

jak z bolem to jedziesz na ostry dyzur dentystyczny tam robia tak co by nie bolalo czyli np jak mialam ostatnnio kanalowy to mi rozwiercili wsadzili cosik i musialam czekac tydzien na umowina wizyte z dentysta :) z czego to cosik wylecialo mi po paru godzinach i przez tydzien np pilam przez slomke bo bolalo jak diabli :D
 
Może uda się załatwić i pojedziesz.... rany co za dziwny kraj u nas jak jest tak jest ale przynajmniej do takich urzędów człowiek ma blisko :sorry2: i szybciej załatwia
no niestety w Aberdeen nie ma konsulatu najblizszy jest w Edim a to 4 godziny autobusem :(
z drugiej strony jak juz dzis patrze na ceny lotow to na dzien dzisiejszy dla naszej 4 wychodzi ponad 1000 funtow :( a nie moge teraz kupywac bo nie wiem kiedy tak naprawde dostane te paszporty wiec jak bede miala kupic bilety z miesiaca na miesiac to bedzie drozej o raz tyle :( to strasznie duzo a jeszcze zyc w PL miesiac to tez kasa... nie wiem marnie to widze :( a tak bardzo bym chciala ;(
 
jak z bolem to jedziesz na ostry dyzur dentystyczny tam robia tak co by nie bolalo czyli np jak mialam ostatnnio kanalowy to mi rozwiercili wsadzili cosik i musialam czekac tydzien na umowina wizyte z dentysta :) z czego to cosik wylecialo mi po paru godzinach i przez tydzien np pilam przez slomke bo bolalo jak diabli :D

No masz opiekę zdrowotną mają tam wręcz obłędną...jak ludzie mogą tak funkcjonować?? :sorry2:

no niestety w Aberdeen nie ma konsulatu najblizszy jest w Edim a to 4 godziny autobusem :(
z drugiej strony jak juz dzis patrze na ceny lotow to na dzien dzisiejszy dla naszej 4 wychodzi ponad 1000 funtow :( a nie moge teraz kupywac bo nie wiem kiedy tak naprawde dostane te paszporty wiec jak bede miala kupic bilety z miesiaca na miesiac to bedzie drozej o raz tyle :( to strasznie duzo a jeszcze zyc w PL miesiac to tez kasa... nie wiem marnie to widze :( a tak bardzo bym chciala ;(

No tak sporo kasy wierzę tym bardziej, że jest Was czworo ale spokojnie może się uda i w końcu będzie w pl na jakiś czas ;-)

ide kawusie sobie zrobic bo zasypiam :):):)

Ja już wypiłam dziś szybciej na nogach jestem musiałam się zarejestrować do białego :-)
 
Cześć kochane:***
Codziennie Was czytam, ale niestety nie zawsze mogę coś odpisać:-(
Unas wszystko dobrze, Maciej rośnie tak szybko!:szok: czas ucieka mi przez palce!
A to nasz kawaler:tak:
 

Załączniki

  • 2010.05.22 (0).jpg
    2010.05.22 (0).jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 36
Cześć kochane:***
Codziennie Was czytam, ale niestety nie zawsze mogę coś odpisać:-(
Unas wszystko dobrze, Maciej rośnie tak szybko!:szok: czas ucieka mi przez palce!
A to nasz kawaler:tak:

Cześć kochana :-)

Ależ on jest słodki daj mu buziaka od e-ciotki i zaglądaj do nas częściej :-)
 
reklama
Do góry