reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

a jak tam u Ciebie Sówka??? :) jak Bartus?? :)

Rudzia Bartuś rośnie jak na drożdżach:happy2::happy2::happy2: wazy już ok. 7kg -> w poniedziałek jedziemy na szczepienie, więc będę wiedziała ile waży dokładnie:-D:-D:-D ogólnie jest bardzo spokojny -> tylko jak jest zmęczony i nie możemy wyjść na dwór, bo pada to troszkę marudzi:sorry2::sorry2::sorry2: chyba powoli coś z ząbkami się zaczyna, bo strasznie się ślini już od miesiąca chyba, paluszkami sobie w buzi grzebie, no i czasem płacze bez powodu, ale tak jakby coś Go bolało:eek::eek::eek: wtedy maść na dziąsła pomaga:-D:-D:-D a jak tam Twoje szkraby???:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Rudzia Bartuś rośnie jak na drożdżach:happy2::happy2::happy2: wazy już ok. 7kg -> w poniedziałek jedziemy na szczepienie, więc będę wiedziała ile waży dokładnie:-D:-D:-D ogólnie jest bardzo spokojny -> tylko jak jest zmęczony i nie możemy wyjść na dwór, bo pada to troszkę marudzi:sorry2::sorry2::sorry2: chyba powoli coś z ząbkami się zaczyna, bo strasznie się ślini już od miesiąca chyba, paluszkami sobie w buzi grzebie, no i czasem płacze bez powodu, ale tak jakby coś Go bolało:eek::eek::eek: wtedy maść na dziąsła pomaga:-D:-D:-D a jak tam Twoje szkraby???:happy2::happy2::happy2:

ano moje rosna :) Bąk ma juz 5700 i odpukac puk puk grzeczny jak aniolek :) ja teraz 27go jade na pierwsze szczepienie z nim i juz mam stresa jak sobie przypomne jak to bylo z Kacprem :( nie moge patrzec jak mi tak dziecko tymi iglami traktuja ;)
moj Kacper tez sie zacza tak slinic okolo 3 miesiaca i z iesiaca na miesiac bylo coraz gorzej ja mam w domu chyba wiecej sliniakow niz niejeden dzieciecy sklep :) pierwszy raz wiadzialam zeby tak sie ciecko slinilo :D a pierwszego zobka znalazlam jakos pod koniec 6 poczatek 7 miesiaca potem szly jak grzyby po deszczu :) nasz szczescie ja nie wiem co to wychodzenie zebow bo Kacper przechodzil to bezobjawowo :) mam nadzieje ze Bąk bedzie taki sam :):)
z sie nie chce wierzyc ze tak bable rosna :)
buziaki dla tego przystojniaka :)
 
no :) ja juz od 6 na nogach bo Kacper wstal zwarty i gotowy na lobuzowanie :) rety a ja marze o lozku... jakbym sie teraz polozyla to bym wstala jutro o 6 :) ehhhhh pomarzyc mozna :D zieeeeewwwww :) ale zapowiada sie ladny dzionek wiec trzeba bedzie wyrbrac sie na trawke :)
cumolki dla wszystkich :)
 
dzień dobry kochane :-D

Jankesowa witamy serdecznie i zapraszamy :-) nie żeby się jakoś chwalić ale my tu jesteśmy suuuper :-p:-p:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-);-);-):-D:-D:-D

Danusiu jak po weekendzie ? buziam:******

Ewelinka wyszkolona już ??? Duszku :***

Rudzia jak tam Twoje chłopaki? :*** :-) i co z psiakiem? :-D

Iwonka
współczuje strachu... ja nikomu nie życze tego co my przeżywaliśmy... mam nadzieję jednak że tak jak u mnie skończy się tylko na strachu :tak:

Wiola
jak tam nasza biznesłomen sie czuje? :-)

Gabrysia... jak nas podczytujesz pozdrawiam gorąco... :sorry2:

Sówka, Marti, Ilonka, Ola, Iza gorąco pozdrawiam :-)

ja nie wiem jak w tym tygodniu będę bo najprawdopodobniej jak tylko bedzie potrzeba będę transportem dla naszych biednych utopowców... jak na razie jednak nie ma żadnych zleceń więc siędze na czterech literach ;-)
 
witaj Aneciu :)
mam kawusie zapraszam :)
a no u mnie jako tako :) pogoda nam sie popsula i znow trzeba siedziec w domku ...
a piak no niestety nie mozemy zabrac psiaka ze schroniska bo potrzebna jest zgoda urzedu na posiadanie psiaka tak wiec wciaz szukamy po ogloszeniach... i jelsi kupimy to dopiero we wrzesniu bo jeszcze na wakacje chcialabym leciec do PL :) jak tylko dostaniemy paszport to lecimy :) no i mam nadzieje ze sie spotkamy na WIELKIEJ KAWUSI :):):)
 
czesc kobiałki!!!

Anetko... cieszę się, że już spokojniej....

Danuś... lepiej już? :*

Ewelina... ja widzę, jak ci ta wiedza już paruje uszami.... :-D

Rudzielcu mój kochany... jak chłopaki... aaaa kasa doszła dziś!

Iwonka a jak ty sie czujesz?

Magda... pracusiu... zajrzyj czasem...

Pozostałe dziewczynki... całusy!!

A u mnie...
dziś jakoś nijako tako...
ni dobrze i źle...
obojętnie zupełnie...

Zlot... boska sprawa...
A Kacper jaki zadowolniony.... tylko co chwila było... Idziemy? No idziemy już? Idziemy? choćby dopiero co stamtąd wrócił....:-D
A jakie maszyny....
rany...
jak mi się zatęskniło za jazdą...

ImageShack Album - 7 images
 
witaj Violus :*
uffff ciesze sie bo normalnie nerwicy sie nabawie kiedys przez ta poczte polska grrrrrr
strzel sobie kawusie zjedz male co nieco i bedzie gites majonez :D zdjecia sa super ;)
chlopaki znow siedza w domu pod przymusem bo kurna pogoda nam sie popsula ehhhh
 
Dzień Dobry...
Jestem po 3 godzinach szkolenia...teraz mamy okienko (no mówię że szkoła no), więc czas na śniadanko i łyczek kawki z automatu (tffuuu) w Waszym towarzystwie :-D:-D
Ogólnie dziewuszki jest OK...ale nie mam pojęcia jak te zagadnienia przeniosą się na moją pracę, bo póki co...wiedza, którą nabywam ma się nijak do mojej roboty.....i szczerze??? Połowa tematów to o kant...nie powiem czego...bzdury i tyle...

Życzę milutkiego dnia i słoneczka!!!!!!!!!
Ja chcę lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:zawstydzona/y:

JANKESOWA, witam cieplutko, śmiało rozgość się i pisz co Ci w duszyczce gra ;-)

Czy, któraś wie, co się dzieje z ILONKĄ26 ?????????? Qrde...martwię sie o nią, dawno jej nie było....
 
Ostatnia edycja:
witaj SIS ja wlasnie koncze kawusie ale czas na druga bo wciaz spie na siedzaco :) pogodna nam sie popsula cisnienie chyba spadlo bo marnie sie czuje....
nic sie nie martw na takich szkoleniach to zawsze gadaja o wszytskim i o niczym wyjdzie w praniu ile z tego tak naprawde przyda ci sie w pracy :*
ja nie mam kontaktu z Ilonka :( tez sie o nia martwim :(
 
reklama
witaj SIS ja wlasnie koncze kawusie ale czas na druga bo wciaz spie na siedzaco :) pogodna nam sie popsula cisnienie chyba spadlo bo marnie sie czuje....
nic sie nie martw na takich szkoleniach to zawsze gadaja o wszytskim i o niczym wyjdzie w praniu ile z tego tak naprawde przyda ci sie w pracy :*
ja nie mam kontaktu z Ilonka :( tez sie o nia martwim :(

Cześć Rudzielcu Kochany ***
Tutaj pogoda w miarę...ale co z tego jak w murach siedzę...
Ucałuj chłopaków *** od ciotki ;-)
Zaraz mykam jeszcze na godzinkę szkolenia i potem wolne!!! Za to jutro.........cały dzień....masakra...

smieszny_kot.jpg


Może zajrzę między 12 a 13....
Milutkiego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry