reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Dziewczyny jestem przerażona, dzwonił P...najprawdopodobniej w mojej okolicy będzie wysadzany wał przeciwpowodziowy, co znaczy, że ndg zaleje...nie wiadomo do końca czy tak się stanie, ale jeżeli woda wejdzie w refinerię gdańską to jedyny sposób...
Próbuję zorganizować sobie powrót do domu, bo ja tu siedzieć nie mam zamiaru w takiej sytuacji!!!!!!!!!!
Boję się jak cholera.....oby nie było powtórki z zeszłego roku.......
 
reklama
Milego dzionka Kochana moja :*

ja tak z doskoku bo chlopaki co chwila cos chca i ogarniam lazienke :) obiad na szczescie od wczoraj wiec mam spokoj chociaz z jedym :)
 
Dzień dobry :)
Przepraszam, że ostatnio do Was nie zaglądam ale ja już chodzę wciąż jak szalona z kąta w kat czas mi nic nie leci a już się tak Łukasza nie mogę doczekać, że powoli zaczynam wariować hahahha idę zrobić śniadanko i poczytać co u Was puki Maja śpi :)
Miłego dzionka :)
 
Cześć dziewczynki :-)

Cześć:)))))))))))))
Danusiu, weekend mija troszkę leniwie.... siedzę w domu i praktycznie ci nie robię, miałam ochotę wyjść teraz na spacer, ale zbliża się burza:szok: I to widać taka porządna...
Tak się też zastanawiam, czy przypadkiem nie mam jakiegoś uczulenia, wstałam rano, nos zatkany i strasznie pieką mnie oczy, no i opuchnięte mam..:no: Na pewno przejdzie, ale strasznie denerwujące...
A jak tam u Ciebie ogólnie samopoczucie? :)

U nas dziś piekna pogoda z rana ja już spacerek zaliczyłam ;-)
Wiesz to wygląda na jakieś uczulenie robiłaś sobie próby uczuleniowe?? Jak nie minie to leć koniecznie do lekarza i sprawdz co się dzieje jak masz uczulenie to lepiej od razu coś na to brać.
U mnie dziś samopoczucie super ale weekend....brrrr zdrowe zęby mam znaczy wyleczone wszystkie ale tak dał mi jeden popalić, że szkoda gadać wczoraj leciałam do dentysty i jak się spodziewałam kanałowe leczenie i do tego dwójki...ale za to jaka ulga dzisiaj :-)

pusto jak to w weekend :)
ja siedzim i czekam az sie rybka zrobi chlopaki spia wiec mam chwilke zeby cos skrobnac :)
zjemy obiadek i na spacerek bo u nas pikna pogoda :)
Danus zmienili mu godziny bo byla wojna w pracy... powiedzal ze nie bedzie wiecej wieczorami robil tak jak w srode i w piatek wracal do domku o 4 a o 6 wychodzil spowrotem zeby na 7 do 10 siedziec w pracy... ilez mozna tym bardziej ze ja tez potrzebuje troche pomocy w domu... pajace mysla ze na swiecie chyba jest tylko ten zapchlony hotel i tom bedzie na kazde ich zawolanie... szef to mu nawet powiedzial ze jak mu sie nie podoba to niech sobie szuka innej pracy wkoncu stanelo na tym ze bedzie mial wolny srode i czwartek za to nie bedzie musial wracac na te wieczory dla nas to lepiej bo tak to przynajmniej mozna wszytsko pozalatwiac co trzeba :) ale jak wiadomo madrosc szkocka malusienka jest :D to co chwila tom ma w inne dni wolne ostatnio mial wtorek srode w nastepnym tygodniu ma wolne sobote niedziela czyli robi 9 dni pod rzad :D mozna oszalec:)
ale mam lenia :)
chlopaki spia a taka ladna pogoda :):):) no coz trzeba czekac :)

To teraz pewnie macie lepiej a przynajmniej Ty masz w domu jakąś pomoc wiadomo, że przy dwójce chlopaków taka pomoc się przyda. A taka nie pewność i co do jego dnia wolnego mnie też by do szału doprowadzała....widzę, że pracodawcy w Szkocji mają tą samą formułkę co u nas :sorry2:

dzień dobry kochane :-D
Danusiu jak po weekendzie ? buziam:******
ja nie wiem jak w tym tygodniu będę bo najprawdopodobniej jak tylko bedzie potrzeba będę transportem dla naszych biednych utopowców... jak na razie jednak nie ma żadnych zleceń więc siędze na czterech literach ;-)

Zmęczona i wymęczona przez okropniasty ból zęba ale teraz już jest ok :-)
A Ty pewnie biegasz jeździsz itp. a jak sytuacja w Krakowie?? Słyszałam, że alarm powodziowy odwołany?? Jak u Ciebie w ogóle kochana??

czesc kobiałki!!!
Danuś... lepiej już? :*
Pozostałe dziewczynki... całusy!!
A u mnie...
dziś jakoś nijako tako...
ni dobrze i źle...
obojętnie zupełnie...
Zlot... boska sprawa...
A Kacper jaki zadowolniony.... tylko co chwila było... Idziemy? No idziemy już? Idziemy? choćby dopiero co stamtąd wrócił....:-D
A jakie maszyny....
rany...
jak mi się zatęskniło za jazdą...

Tak już lepiej i to dużo...fajnie mieć blisko taki zlot u nas był nie dawno zlot starych garbusów też było na co popatrzeć ludzie mieli strasznie odpicowane autka :-)

Dzień Dobry...
Jestem po 3 godzinach szkolenia...teraz mamy okienko (no mówię że szkoła no), więc czas na śniadanko i łyczek kawki z automatu (tffuuu) w Waszym towarzystwie :-D:-D
Ogólnie dziewuszki jest OK...ale nie mam pojęcia jak te zagadnienia przeniosą się na moją pracę, bo póki co...wiedza, którą nabywam ma się nijak do mojej roboty.....i szczerze??? Połowa tematów to o kant...nie powiem czego...bzdury i tyle...
Życzę milutkiego dnia i słoneczka!!!!!!!!!
Ja chcę lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:zawstydzona/y:
Czy, któraś wie, co się dzieje z ILONKĄ26 ?????????? Qrde...martwię sie o nią, dawno jej nie było....

Kochana siem wyszkolisz strasznie ;-) nie lubisz kawki z automatu?? To daj mi ja nie pogardzę ;-):-D:-D:-D:-D
Ja nie wiem co z Ilonka może trzeba napisać na priwa to odpisze co się dzieje??

Dziewczyny jestem przerażona, dzwonił P...najprawdopodobniej w mojej okolicy będzie wysadzany wał przeciwpowodziowy, co znaczy, że ndg zaleje...nie wiadomo do końca czy tak się stanie, ale jeżeli woda wejdzie w refinerię gdańską to jedyny sposób...
Próbuję zorganizować sobie powrót do domu, bo ja tu siedzieć nie mam zamiaru w takiej sytuacji!!!!!!!!!!
Boję się jak cholera.....oby nie było powtórki z zeszłego roku.......

No właśnie byłam ciekawa co tam u Ciebie się dzieje.
Pojechałaś do domu?? Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze kochana odezwij się koniecznie co i jak.

Witam kochane, u mnie troszkę lepiej, czytam was codziennie:-)
Buuuziam was wszystkie gorąco:-)

Tylko troszkę?? Trzymam za Was kciuki kochana mocno i buziam :***

Dzień dobry :)
Przepraszam, że ostatnio do Was nie zaglądam ale ja już chodzę wciąż jak szalona z kąta w kat czas mi nic nie leci a już się tak Łukasza nie mogę doczekać, że powoli zaczynam wariować hahahha idę zrobić śniadanko i poczytać co u Was puki Maja śpi :)
Miłego dzionka :)

Echhh no proszę jaka niecierpliwa już ja mu współczuje co będzie jak się do niego dorwiesz ;-):-D:-D:-D:-D tylko spokojnie kobieto tylko spokojnie ;-)


A ja dziś w końcu normalnie funkcjonuje przez tego zęba cały weekend przeleżałam i jak na złość nigdzie nie szło dorwać jakiegoś dyżuru dentystycznego ale na szczęście był to ból z dużymi przerwami jak nie jadłam i nie piłam było ok gorzej jak sie dostało coś zimnego.....ale zrobiony juz mam :-) kanałowe leczenie jedno z moich ulubionych :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wpadnie ktoś na kawkę?? Jakby co czekam z nią bhfg..jpg :-)
 
czesc Danusiu:)))

za chwilke miałam juz do Ciebie pisac bo zaczęłam się martwić :sorry2: dobrze że się pojawiłaś :-D

U nas sytuacja ok... jakoś powolutku do przodu:))) Woda już w sumie całkiem opadła :tak:

Wiesz może co z Ewelinką...? Martwię się o nią...


Czesc Majsi :-)
 
czesc Danusiu:)))
za chwilke miałam juz do Ciebie pisac bo zaczęłam się martwić :sorry2: dobrze że się pojawiłaś :-D
U nas sytuacja ok... jakoś powolutku do przodu:))) Woda już w sumie całkiem opadła :tak:
Wiesz może co z Ewelinką...? Martwię się o nią...
Czesc Majsi :-)

Cześc kochana :-)

Nic mi nie jest żyję ale przez tego zęba wczoraj jeszcze nie kojarzyłam ;-)
To dobrze, że sytuacja się normuje bardzo dobrze i nas też juz poschodziła woda tam gdzie wylała
Nie nie wiem ale pisałam esa czekam aż odpisze
 
dziendoberek....
matko padam na paszcze :( dzis ide po na wspolnej do spania nie wyrabiam .... codziennie planuje isc po filmie do spania ale codziennie cos wypada i laduje w lozku o 24, 1 ;( a dzis od 4 w zasadzie na nogach :( wymiekam ;(

o rety Danusiu ja nawet nie czytam o zebach bo zaraz zaczynaja mnie bolec :):):) mnie sie kanalowy klania ale nie moge sie zebrac poza tym nie mam tu dentysty a jak mam skladac aplikacje i czekac rok albo i dluzej to mi sie odechciewa moze zrobie co nieco jak do PL zladuje o ILE zladuje ehhhh :(

wiecie co u Ewelinki ??? oj bajam sie o nia :(

Anetko cumolki :)


ogladal ktos wczoraj program UWAGA??? :)
 
dziendoberek....
matko padam na paszcze :( dzis ide po na wspolnej do spania nie wyrabiam .... codziennie planuje isc po filmie do spania ale codziennie cos wypada i laduje w lozku o 24, 1 ;( a dzis od 4 w zasadzie na nogach :( wymiekam ;(

o rety Danusiu ja nawet nie czytam o zebach bo zaraz zaczynaja mnie bolec :):):) mnie sie kanalowy klania ale nie moge sie zebrac poza tym nie mam tu dentysty a jak mam skladac aplikacje i czekac rok albo i dluzej to mi sie odechciewa moze zrobie co nieco jak do PL zladuje o ILE zladuje ehhhh :(

wiecie co u Ewelinki ??? oj bajam sie o nia :(

Anetko cumolki :)


ogladal ktos wczoraj program UWAGA??? :)

Cześć mamunia :-)

Kochana to leczyć im dłużej trzymasz kanałowe tym gorzej a teraz takie znieczulenia mają, że nic mnie nie rusza ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D

To jak masz okazje lec pospać koniecznie bo się wykończysz ;-)

Pisałam esa ale jak na razie cisza nie chce dzwonić bo nie wiem czy pojechała czy nie jeszcze na jakimś szkoleniu jej przeszkodzę poczekam może odpisze..

No ja tam zerkałam ale szczerze to nie kojarze o czym było...a co?
 
reklama
Cześć mamunia :-)

Kochana to leczyć im dłużej trzymasz kanałowe tym gorzej a teraz takie znieczulenia mają, że nic mnie nie rusza ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D

To jak masz okazje lec pospać koniecznie bo się wykończysz ;-)

Pisałam esa ale jak na razie cisza nie chce dzwonić bo nie wiem czy pojechała czy nie jeszcze na jakimś szkoleniu jej przeszkodzę poczekam może odpisze..

No ja tam zerkałam ale szczerze to nie kojarze o czym było...a co?

a tak pytam bo bylo z Gostynia :) ja tam mieszkam o chlopaku ktory zginal w zakladzie bryczek konnych :( no i pokazywali moja szkole i wogole hehehe :) sie zwruszylam :):):)
no tak tylko tu jest pewien klopot z dentysta :( na prywatnie to mnie nie stac bo tu sa takie ceny ze mozna z fotela spasc a ubezpieczenie to sie nie da tak zapisac do osrodka zdrowia i przyjmuja... :( trzeba zlozyc aplikacje o dentyste i czeka sie do roku a nawet i dwoch!!!! i wtedy sie chodzi na ubezpieczenie do tego lekarza co oni przyznaja :(:(:( nie dosc ze tak dlugo sie czeka to jeszcze jakbym zobaczyla murzyna czy pakistanca to uciekalabym dalej niz widze o szkocie nie wspominajac... :D:D:D:D
 
Do góry