reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
u nas własnie sie kończa pieluchy (hugisy - prezent) i nie mam pojęcia jakie kupic nastepne moze spróbuje rosssmana? popatrze na ceny moze bedzie jakas promocja
 
reklama
My używamy jednocześnie pieluszek jednorazowych i tetrowych,tzn w jednorazową wkładam tetrę(nie nastarczyłabym pampersów).Na początku używaliśmy DADY z Biedronki,ale nagminnie urywały się rzepy.Teraz używamy Pampersów ale coraz bardziej jestem wkurzona bo gdzieś bokiem w nocy uciekają siuśki Kacperka.Budzi się w nocy i ma cały boczek mokry.Już dopinam jak mogę najdokładniej.Teraz chciałabym wypróbować coś innego,np.Happy czy tych z LIDLA bo widzę, że dużo mam je chwali, ale nie mam lidla w pobliżu i czekam na okazję.pozdrawiam.papa
 
ja gdzies wyczytałam ze przy zmianie pieluchy trzeba uwazac zeby siusiak u chłopców był prosto bo jak jest na bok to przesikuja bokiem pieluchy mozecie sprawdzic
 
My uzywamy pampersow, ale nie wiem co robie nie tak, bo ciagle kupa laduje na pleckach mojego synka . Zapinalam juz tak mocno,ze pielucha odbija sie na Jego grubiutkich udkach. Ale razcej rozmiar jest ok, bo wazy ok 8 kg i kupujemy "3". Ostatnio kupilam tez zolte rossmany i sa w sumie ok, tylko ciagle mi sie odlepia lewa strona, niechcaca zamaczam pasek ciagle oliwka. Ale zaczelam juz uwazac, zeby nie pchac wszedzie moich naoliwkowanych paluchow. Napiszczcie mi co to jest z tymi pampersami.
pozdrawiam
 
pieluszki happy maja fajne zabezpieczenie przed wyciekiem kupki u nas przynajmniej sie to przy tych pieluchach nie zdarzylo
 
Witam.My używamy jak narazie Pampers zarówno pieluszki jak i chusteczki i ogólnie jesteśmy zadowoleni.Natomiast miałam 1 paczkę huugis którą dostałam w prezencie i średnio byłam zadowolona gdyż uważam że mniej chłonią od pampersów.Jednak mudzę popróbować tych z Lidla Tesco i Rossmana jak mówicie że są bez zastrzerzeń.
 
Dzięki dziewczyny za rady,postaram się wypróbować.Na samym początku musiałam mojemu Nusiowi podwijac siusiaka razem z jąderkami do góry bo miał wodniaczka i pewnie do tej pory tak robiłam nieświadomie z przyzwyczajenia.Obym tylko pamiętała.Pozdrawiam.Jeszcze raz dzięki
 
Liriel pisze:
Ania77 pisze:
Uzywam pampersow bo mam znizk

Tak z ciekawości...Jak można zdobyć taką zniżkę ??  ;D

Mieszkam w Niemczech i tu Pampers dla zdobycia klienta co miesiac daje znizki dla dzieci, ktore sa u nich zarejestrowane. Na miesiac mam 4 euro znizki na 2 opakowania Pampersow.Otrzymuje gadzety typu koszulka z imieniem Syna i wiele innych.
 
reklama
A no chyba, że tak ;D...W Polsce chyba tak o klientów nie zabiegają, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem ;)
 
Do góry