reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
reklama
Ja ostatnio kupiłam bella happy 2 i totalna porażka :wściekła/y:Przeciekają, wogóle nie chłoną moczu; po nocy Mateusz śpiący przeważnie na brzuchu miał wielką mokrą plamę na brzuchu a po jakiś dwóch godzinach siku już przecieka z pieluchy :szok: Zdziwiona jestem bo pamiętam, że jak kupowałam te małe, chyba 3-6kg to były super, bardzo chłonne, nic nie przeciekało. Zachciało mi się promocji :sick: Poszłam wczoraj do rossmanna i nabyłam te w bordowym opakowaniu, które jak narazie są najlepsze i niedrogie. Aha, kilka dni tmu, też w promocji, kupiłam Huggisy Classic i też są fajne ale nie było 4+ więc wzięłam 5 i niestety za duże, poleżą i poczekają ;-)
Pozdrawiam
 
My na samym początku używaliśmy pampersów-ale ze względu na ich cenę przerzuciliśmy się na biedronkowe dada i byliśmy zadowoleni, później używaliśmy bambino-przeciekają strasznie, teraz mamy bella happy i również mały cały zasikany się budzi:no:-a i w dzień przepuszczają:no:.Co do dada to są ok, tylko szkoda że są w małych paczkach:no:.
Z kosmetyków to różne różności-na nic na szczęście nie jest uczulony, ale najlepiej wspominam kosmetyki Johnsona, teraz mamy płyn bambino do kąpieli i rewelacja:-), nivea też ok,
 
drogie doswiadczone mamy! mam pytanie, bo do kogo by innego sie nie zwrocic jak do was! wczoraj robilam zakupy dla mojego synka!wszystko bylo oki dopuki nie zobaczylam ; puder,krem na odparzenia, oliwka itp. czym smarujecie pupki waszych niemowlaczkow przy zmianie pieluszki?oczywiscie po oczyszczeniu chusteczka jednorazowa?bo ja powiem szczerze zwatpilam!praosze o pomoc :angry:
 
Sudocrem - zapobiega odparzeniom i łagodzi te które już powstały, a odparzeń niestety chyba każda mama (a raczej nasze maluchy) doświadczyła...
 
Tylko sudocrem, bo na wszystko inne moja mała dostaje uczulenie. Wydaje mi się, że jest to najodpowiedniejszy sposób pielęgnacji pupeczki
 
reklama
Do góry