reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odchudzamy się :))

reklama
Aż mi wstyd ze ja tak chudne... z tym że ja robie 2 kroki w przyd i jeden w tył:-D było już 65 a jest 66:-D teraz jak się uda będzie 64 a jak się cofnę będzie 65 i tak zawsze:-p zaczynam się przyzwyczajac, w koncu cm z doopy zaczeły mi uciekać, jeszcze 4 cm i będzie jak w zeszłe wakację:-p:-D cycki obecnie mam mniejsze niż przed ciążą w łydce też mam cm mniej ale w udzie jakis zastuj jak było 56 tak jest.... chyba dłużej na rowerku muszę jeździć i częściej...
 
Kto jest chętny do przyłączenia się do mnie, od dziś zaczęłam trening prowadzony z Ewą Chodakowską. Patrząc na efekty innych dziewczyn tak im pozazdrościłam że postanowiłam moim oponką powiedzieć "żegnajcie". Prawie padłam dziś przy tych ćwiczeniach i dyszałam jak pies , ale nie odpuszczę-zawzięłam się że dotrwam :)
 
Ja próbuję, trzeba zgubić nadmiar ciała. Muszę przyznać że nie po raz pierwszy przekonałam się że po wysiłku fizycznym dużo lepiej się czuję i moje samopoczucie bardzo się poprawia, jak pójdzie za tym poprawa wyglądu zewnętrznego będę szczęśliwa :)
 
reklama
Spójrz , spójrz . Widać że naprawdę można wiele osiągnąć. Co do diety to ciężko mi odmawiać sobie różnych rzeczy , ale przynajmniej fizycznie będę nad sobą pracować
 
Do góry