reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się :))

polaa - jak się kiedyś odchudzam na norweskiej to bardzo poprawił mi się stan skóry , wszyscy pytali jakich kremów używam bo wyglądała jak pupa niemowlaka :-) to pewnie przez grejpfruty :-)
 
reklama
Ja to bym nie mogła tak ograniczonej diety prowadzić...chociaż przewidywane efekty oszałamiajace...10kg w 2 tyg :szok:

Na razie trzymam sie mojej. Kilogramy lecą powoli, ale centymetry ewidentnie idą w dół a ja ciągle chodzę najedzona a nawet przejedzona :sorry2:

Dzisiaj na śniadanie zjadłam jajecznicę puchatą a żółtym serem. O 10 zjem jakiś owoc (powinnam dwa) o 12 mam warzywa, smażony kabaczek, pieczarki, brokuły, fasolke....pycha. O 14 kurczak plus zółty ser, albo jajko, 16 warzywka czyli kabaczek z pieczarkami i brokułami i pomidorem i o 18 na kolację biały serek i orzechy :sorry2:
Jem tak codziennie i chudne...nie wiem jak to możliwe :szok:
 
Ja też bym nie mogła radykalnie się odciać od jedzenie, jak jest ciasto to jem ale po 20 już nie tylam niczego tylko woda i mieta;-) z tym że ja chodzę spać po pólnocy:-D sama nie wiem co ja tyle czasu robię a jak jest M spimy juz o 23:-D mierzyłam się dziś i w brzuszku już 85cm:-p i to przed @!!!:-D waga też drgneła ale miałam się codziennie nie ważyć a to cieżka sprawa:zawstydzona/y: na wadzę dziś było 67,1:tak:
 
jeju Dziewczyny ja też nie nawidzę chodzić głodna, to największa kara dla mnie:zawstydzona/y: ale powiedziałam sobie, ze muszę, że chcę:tak: po 5 dniach diety 2.9 kg mniej. Mam nadzieję, że przez te 9 dni jeszcze schudnę tyle samo albo i więcej. Męczę się jak cholera jak mam być szczera, nie ma kolacji w tej diecie i wieczorami piję jak opętana wodę mineralną a pozniej cała noc latam do łazienki. jeszcze tylko 8 i pół dnia:-D a póżniej trzeba będzie uważac, kolezanka była na tej diecie pół roku temu i do tej pory wrócił jej jeden kg. zaczęła jeść słodycze.


kifsi
pocieszyłaś mnie, dzięki. Muszę się dzisiaj przyjrzeć mojej skórze:-D a Ty ile schudłaś wtedy?

verita no to super, ze nie chodzisz głodna a chudniesz:tak:
 
Calkiem fajna ta dieta norweska :tak: niestety ja nieznosze grejfrutow wiec odpada :-( no chyba ze mozna zastapic jakims innym owocem np. kiwi albo pomaranczem albo jablkiem??????? jak myslicie ??? ja wogole owocow nie trawie no ale na te jakos bym sie przekonala:tak: co wy na to??
 
gkvip chyba nie mozna zastąpic grapefruitów bo to owoc przyśpieszający spalanie tłuszczu :tak:

Polaa jak schudniesz 10kg w 2 tyg to ja też spróbuję...a nuż wytrzymam? Później wróciłabym do swojej diety. Trzymam kciuki.
 
Calkiem fajna ta dieta norweska :tak: niestety ja nieznosze grejfrutow wiec odpada :-( no chyba ze mozna zastapic jakims innym owocem np. kiwi albo pomaranczem albo jablkiem??????? jak myslicie ??? ja wogole owocow nie trawie no ale na te jakos bym sie przekonala:tak: co wy na to??
mam to samo ewentualnie zjem szarlotkę z owoców:-D
jak to mówi moja znajoma "ja ze słodyczy najbardziej lubię śledzie":-D
 
A ja od paru dni jestem na diecie "moje dziecko nie daje mi zjeść więcej niż dwa posiłki dziennie"...ciekawe ile tak stracę, jak to dłużej potrwa....
 
verita dam znać w następną sobotę ile spadło bo wtedy kończę tą dietę:tak:

gkvip nie można zastąpić niczym, ja lubię grejfruty więc mi to odpowiada. tylko coś jajka lubię coraz mniej:baffled:
 
reklama
Do góry