reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się :))

reklama
Ja tez od prawie 4 tyg smigam na silke a waga ani drgnie!!!!! Fakt ze cialo jakies takie "twardsze" sie zrobilo a nie taki budyn jak mialam ale zeby nic nie zrzucic?? Poce sie na tej silce jak mops, kilka razy bym pluca wyplula....
 
ja chcąc nie chcąc jestem na diecie (lekarz zalecił eliminacyjną, ale powoli się z niej wycofuję) i do zrzucenia zostało mi 2.5kg (z 17kg), ale mój cel to 4kg, z tym że waga stanęła
powinnam zacząć ćwiczyć, ale brak mi sił i energii, cały czas chce mi się spać :dry: i do tego ten brzuch wielki mi został... i wiszący...:-(
 
A ja wczoraj po 2 tyg. zdecydowałam się wejść na wagę ze strachem ale....pomimo że odstawiłam małego od piersi i przestałam być na diecie schudłam 1,5 kg, dziwne bo wcześniej waga stała już przez jakiś czas....:confused:Jeszcze 5,5 do wagi z przed ciąży....
 
ja chcąc nie chcąc jestem na diecie (lekarz zalecił eliminacyjną, ale powoli się z niej wycofuję) i do zrzucenia zostało mi 2.5kg (z 17kg), ale mój cel to 4kg, z tym że waga stanęła
powinnam zacząć ćwiczyć, ale brak mi sił i energii, cały czas chce mi się spać :dry: i do tego ten brzuch wielki mi został... i wiszący...:-(

Moja waga też stoi od jakis 3 tyg i brzuch też jakby stanął na pewnym etapie wchłaniania. Myślalam, że jest spoko dopóki nie dorwaam dziś zdjęć z poprzedniego roku w kostiumie, a potem popatrzyłam w lustro:zawstydzona/y: Najgorsze jest to , że za jakieś 1,5 mam prowadzić znowu zajęcia z tańca i wstyd by mi brzuch wisiał!Wagowo zostało mi jakieś 2,5 kg natomiast od pępka w dół jest o wiele cm za dużo. Nogi i tyłek mam juz jak przed porodem. Piersi obecnie idealne (jupi) i ten bęben nie pasuje do całosci:wściekła/y:A za ostro nie mogę cwiczyć bo jeszcze boli.
 
zmieścić się w ciuchy z sprzed ciąży...bezcenne :-D

a tak wogole to czytajac, ze zostaly Wam po 2kg do zgubienia, to czlowiekowi przychodzi do głowy tylko jedno...k. te to maja szczescie:-D

mi to do wagi sprzed pierwszej ciazy zostalo jeszcze co najmniej 10kg:shocked2: (cycków niestety juz nie odzyskam :-p)
 
Witam. Dołączam do Was. Verita ja tez około 10 kg musze zgubić żeby zacząć sie lepiej czuć, a powinnam jakies 15. Więc trzymam za nas kciuki. Dzisiejsza waga 80,9 kg:szok: :no:. Może jak wypiszę bedzie łatwiej. Zaczynam diete 1000 kalorii.
 
reklama
mi zostaly 3kg i ogolnie jest super, powoli mieszcze sie w spodnie sprzed ciazy, ale tylko te z niskim stanem, bo brzuch flak i bardzo wystaje nadal :-(
 
Do góry