reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
Dziś rano zrobiłam owsiankę.... nie będę mówić, że jestem "zdolna" niesłychanie nie dość, że w mikrofali mi się wychlapała, to jeszcze przesłodziłam ją :(( antytalent nieziemski ze mnie buhahahahaha, ale nie jest źle... zmotywowana jestem dwoma rzeczami , by schudnąć : matka też dietuje i w marcu powinnam wyglądać już inaczej, bo mamy uroczystość, na której muszę wyglądać jak człowiek .... , poza tym chcę zrobić na złość teściowej, która uważa że super wyglądam,,,
 
No fajnie Wam idzie dziewczyny!:)Martolinka! zjadłam:szok::szok::szok::szok:
kurcze tzn płatki z jogurtem ,ale nie moge tego powstrzymać! nie wiem juz co robic tak mnie ciągnie do tego wieczornego jedzenia!:confused:,:) -
chyba zacznę kombinować z chromem! no nie wiem....;-)
A z tym zastojem to czasami tak jest w miesiącu! ja mam tak ,że waga kilka dni leży, a potem jak ruszy to nagle:-D


Martolinko nie obraź sie, ale podpatrzyłam Twoj suwaczek i też podobny zrobiłam:p
 
Ostatnia edycja:
Martuśka nie mam zastrzezonej tej stronki dla siebie:tak: patrze na Twoje bmi i jest godne pozazdroszczenia :tak:
a ja dzis zabiegana, nie mam czasu zjesc. Sprzatanie , zakupy itp
 
:zawstydzona/y: wcale nie takie godne:) ja mam 166 cm i zawsze wazyłam 55 kg plus,minus kilogram:) a teraz 59-60 muszę zgubić te kg dla lepszego samopoczucia i w ogóle mam 2 pary nowiuśkich jeansów z big stara które kupiłam miesiąc przed ciążą i ani razu nie ubrałam:-D:-D:-D:-D:-DDlatego mi szkoda!!!

Buziaki! ja dzisiaj tez mało ,ale za to w miare regularnie zjadłam:) Teraz znowu walcze z wieczornym podjadaniem:wściekła/y:,ale mam nadzieje, że dzisiaj wygram
 
dziewczynki o dukanie w ddtvn
ta babka od diet mówiła że przez ta dietę się śmierdzi bo w zasadzie białko się je cały czas?????
i mówiła żeby nie przedłużać protein a no i były + i - i dziewczyny zajadajcie witaminy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki o dukanie w ddtvn
ta babka od diet mówiła że przez ta dietę się śmierdzi bo w zasadzie białko się je cały czas?????
i mówiła żeby nie przedłużać protein a no i były + i - i dziewczyny zajadajcie witaminy
tak tez ogladałam. Zadzwoniłam do meza i zapytałam czy smierdze... co za bzdury:szok:
Ja biore multiwitamine;-) dzis ostatni dzień P :-D jutro warzywka huuuuura:tak:
u mnie od wczoraj 0.4 kg mniej!!!!!!!!!!
anawawka brawo
 
reklama
Do góry