reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Hej dziewczęta.Podczytuje ten wątek i tez się tak zbieram zbieram i dzisiaj się wzięłam za siebie. Julcia juz roczek skończyła a ja nadal mam 4 kg do rzucenia:):):| zaczynam również :) Mam nadzieję, że mnie przygarniecie:)
 
reklama
Anawawka trzymam kciuki!!! :) co tam dziś jesz?
Martuska witaj!!!! czemu do nas nie zagladasz?

a u mnie od wczoraj 0,4 kg mniej :) coraz bliżej!!!
 
Pochłonęłam rano 2 jajka na miękko z trzema plastrami szynki, kawkę ze słodzikiem, następną kawkę już też wciągnęłam.
Na dziś mam jeszcze w planach : wczorajszy kawałek kurczaczka w ziołach, naturalny jogurt, kefirek naturalny, pół kostki białego serka , szczypiorek, 2 plasterki szynki, na obiad kurczak z sosiku czostkowym, na kolację jeszcze myślę, ale możliwe, że jajka.
 
pamiętaj ze zskrobii nie wolno na uderzeniówce - tak w razie gdyby to ciasto bylo z nia .
wstaw sobie suwaczek wagowy- latwiej bedzie obserwowac Twoje postępy!!!!:)
 
Na razie muszę kupić sobie wagę elektorniczną, bo tą co mam to można sobie o kant.... tyłka rozbić.... przekłamuje do 2 kg.
 
Ostatnia edycja:
o matko to faktycznie niezły kłamca!!! :) Ja kupiłam elektroniczna w rossmanie- chyba 70 zł kosztowała. Moze w necie jest cos tańszego
 
anawawka powodzenia i wytrwałości !!!
martuska witaj wśród gubiacych kilogramy. 4 tlo nei duzo, więc napewno szybko schudniesz :)

a u mnie dziś kolejny szokujący spadek wagi !! czyli to jednak za malo mieska było !! no przedwczoraj i wczoraj jakąs nieznaczna "dwojeczkę" w wc wycisnęłam :D hahahaha

kończa mi się produkty białkowe w lodówce a zakupy dopiero w piatek. jutro caly dzień u Klaudzi więc wezme ze sobą serek cottage, z jaj na twardo i jogurt naturalny. Klaudzia obiecała jakiegos pysznego kurczaczka - już się nie mogę doczekac, bo od jutra warzywka !!

pytanko - jeśli mam do zrzucenia ponad 40 kg, i byłam 9 dni na uderzeniowej, to jak myslicie ile dni na przemian robic? 3-3, 5-5 czy 7-7?? co teoretycznie dało by lepsze efekty? jak widac jestem w stanie wytrzymac na samym białku dosc długo.

martolinka gratuluje spadku wagi !!! jeszcze tylko 2,9 kg do celu. juz tak bliziutko !!!

dzień 9 Faza I
śniadanko - 4 plastry szynki z piersi indyczej, 450 g jogurtu naturalnego, 50 g łososia
 
reklama
anadri ja stosuję 5/5 . I dziewczyny sobie chwala. Nie za krótko , nie za długo :) 7/7- to jednak trochę długo tydzień na samym białku dla organizmu . Takze polecam 5/5
GRATULUJĘ!!!!
 
Do góry