reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od którego tygodnia progesteron

reklama
Ok a czy 4 tydzien to juz odpowiedzi moment żeby go włączyć?
Zaczęła bym od oznaczenia ilości progesteronu, mój lekarz twierdzi, że do 10 nie ma potrzeby suplementacji nim. Ja otrzymałam go po skończonym 5 tygodniu ze względu na plamienia. Pamiętaj również, że Duphaston jest lekiem syntetycznym, a luteina jest naturalnym hormonem. :)
 
jako kobieta po przejściach to widzę że pokory Cię to nie nauczyło. Mniej jadu dziewczyno

Moje życiowe przejścia powinny nauczyć mnie brania bez podstaw leków na receptę i sugerowania że branie takich leków jest obojętne dla organizmu?
Bardzo ciekawa teoria. Moje przejścia właśnie jeszcze bardziej pozwoliły mi zaznajomić się z kwestiami medycznymi więc sory, ale nie. Nie polecę brania leków profilaktycznie.
 
A myślicie, że mogę na razie brać wit d, c , kwas foliowy i omega 3 czy lepiej już włączyć pueria uno?
Czy skierowanie na progesteron i betę może dać lekarz rodzinny?
 
A myślicie, że mogę na razie brać wit d, c , kwas foliowy i omega 3 czy lepiej już włączyć pueria uno?
Czy skierowanie na progesteron i betę może dać lekarz rodzinny?

Betę i progesteron robi się prywatnie. Nie powinno to kosztować więcej niż 100zł
Nie trzeba być na czczo
 
reklama
Jednorazowa powie tyle, że jesteś w ciąży.
czyli starczy mi to? :D
jeżeli moja gin nie odpisze to zrobię te badania i pójdę na wizytę już z wynikami. Tylko podpowiedzcie co najlepiej, wiem już, że progesteron i betę wtedy jednorazowo? I coś jeszcze? Mam jeszcze skierowanie na kwas foliowy, bo miesiąc temu wyszedł mi wynik sporo ponad normę. I na B12 mam
 
Do góry