reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Dziewczyny mam tak obrzęknięte krocze - z powodu żylaków, że normalnie nawet sikanie sprawia mi ból. Ja nie wiem jak przetrwam jeszcze 10 tygodni. Na nogi noszę pończochy uciskowe a na krocze? Czy ktoś się z tym spotkał u siebie lub u kogoś? Jak sobie pomóc?
 
reklama
Ewa cos w tym jest,ja myslalam ze mi sie zaczelo z Remikiem i wlazlam do wanny i przeszlo calkiem,a ja zglupialam. Po paru dniach,juz w szpitalu siedzialam w wodzie i nie przeszlo,wrecz przeciwnie,az w koncu "wyszlo" :D teraz juz wiem jaka roznica:D
Zylcia mi w poprzedniej ciazy na opuchlizne nic nie pomagalo,a cala bylam spuchnieta,teraz jeszcze nie. Fakt, Zocha miedzy nogami wydaje mi sie jakby taka wieksza i skora na niej ciemniejsza niz kiedys, ale nic nie boli i miekkie,to chyba nie spuchniete. Moze zapytaj lekarza.

A ja sie chcialam zapytac co to jest bol spojenia lonowego? W sensie,gdzie to boli,w ktorym miejscu,gleboko czy bardziej "na wierzchu"? I jaki to bol i czy ciagle boli, czy np. tylko przy chodzeniu? Bo mnie czasem boli w prawej pachwinie jak chodze,ale to chyba nie to co?
 
Z ta wanna dobry patent tyle ze ja mam prysznic i co wtedy??? ja wczoraj srasznie zle sie poczulam, M to nawet do szpitala chcial jechac... bardzo slabo sie czulam , wymiotowalam, ale wypilam miete (nie wiem czy mozna czy nie ale tak mi slabo bylo ze do samochodu nawet niedoszlabym...) na szczescie mi przeszlo i Maly sie rusza wiec chyba ok... pojutrze wizyta to spytam co to moglo byc. ehh co do tych skorczy to boje sie ze ich nie rozroznie ze to te...
 
Dziewczyny może wy mi coś poradzicie. A mianowicie wczoraj po kąpieli jak zwykle wmasowywałam w piersi balsam przeciw rozstępom i wuczułam takie stwardnienie pod lewą piersią najgorsze jest że to boli coś ala siniak ( taki ból) Nie przypominam sobie żeby się uderzyła w pierś więc to nie to... A to się zrobiło z dnia na dzień bo codziennie wmasowywuję ten balsam wiec wiem. Teraz po nocy mam wrażenie że to jest jeszcze większe i twardze. Niewiem co to może byc... Może któraś z was cos miała podobnego. Boję się:-( a wizytę u mojej gin mam za 2 tyg.
 
może mleczko Ci się zbiera i jakiś kanalik się zablokował. Bo jakby to było coś gorszego to z dnia na dzień raczej by tak nie wyroslo. Wiem, że jak już jest mleko to takie rzeczy się robią bo moja koleżanka jak już karmiła to miala kilka razy i musiała rozbijać te grudki tak podszczypując i przechodziło. Nie martw sie to napewno nic złego.
 
No właśnie ja też o tym czytałam ale to chyba jak już się karmi... A może też mi się ta siara zebrała bo własnie z prawej normalnie mi wycieka a z lewej nic.
 
kakakarolina, ja sobie zdaje sprawe ze jak zaczne rodzic to pewnie nie bede miec watpliwosci ze to to... ale przy tym jak skracała mi sie szyjka...mnie wlasciwie nie bolało, brzuch mi twardnial, czasem mniej, czasem bardziej, i czasem takie bóle jak przy okresie trwające około 30sekund.. a jednak szyjka sie o 2,5cm skrocila.
 
Dziewczyny a czy Wam od i kiedy zaczela leciec siara tak leci caly czas(w sensie ze raczej codziennie)?? bo mi juz leciala i to czasem nawet sporo az zostawaly slady na przescieradle po nocy a od kilku dni nic zupelnie....
 
Agnes mam tak samo. Tzn. siara jest najczęściej w nocy, ale też nie każdej. W dzień rzadko, chyba, że gdzieś niechcący ucisnę pierś to wtedy troszkę poleci. A ogólnie mam ją od 2-3 tygodni.
 
reklama
Do góry