reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

no właśnie, ja też oddczuwam takie ciągnięcie i rozpieranie. To chyba jakieś więzadła się rozciągają i brzuszki odskakują. Szczerze mówiąc nie wyobrażam swego brzuszyska w 9-tym m-cu jak ma zamiar tak szybko rosnąć :D
 
reklama
heh, jestem ciekawa kiedy mnie brzuszek urosnie, narazie to zmniejsza mi się tylko wcięcie w talii. No i wieczorem jest trochę większy niż w ciągu dnia. Jakiś czas temu miałam wrażenie ze rośnie bo nie mogłam dopiąć sie w spodniach ale odkąd przestałam jeść zastraszające ilości kapusty kiszonej wrócił do normalnych rozmiarów :laugh: Ciekawe od czego to zależy, że jednym rośnie wcześniej a drugim później. Przecież ciąża rozwija się tak samo u każdej kobiety róznice mogą być liczone w milimetrach (oczywiście mówię tu o tak wczesnych m-cach jak nasze). Tak czy inaczej nie mogę się doczekać piłeczki :laugh:
 
może to od wzrostu, może od lepszego lub słabszego napięcia mięśni brzucha, a może od ułożenia bobaska, sama nie wiem, ale różne są wielkości tych samych ciąż, dziwne....
 
niby tak, ale nie do konca. ja np. zaliczam, sie do drobnych dziewczyn, a ciazy nie widac, no moze wcieicie w talii troszke mniejsze, ale poza tym to nic. a to juz prawie 17 tydzien.
 
reklama
Czy macie coś takiego,że dostajecie zadyszki i brak wam tchu?Czasem nawet jak leżę w łóżku to czuję,jakby coś mi się na płucach zaciskało.Ciekawa jestem czy to normalne?
 
Do góry