reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

ja jak chodze po miescie i mijam te wszystki sklepy z ciuszkami to mam ochote tam wejsc i kupic wszystko:))ale narazie sie powstrzymuje jakos, zobaczymy jak dlugo. narazie dostalam tylko od Wojtka malenkie skarpeteczki i powiesilam je nad lozkiem, hehe:)
 
reklama
Marthusia-jak ostanio Cię czytałam byłaś przed romantyczną kolacją i przed powiedzeniem rodzinie o maluszku, wszystko poszło dobrze?
 
przed jaka romantyczna?:)hehe, rodzinie powiedzialam o maluszku w wigilie. wczesniej wiedziala tylko moja kuzynka, rodzice moi i Wojtka, a teraz dowiedziala sie reszta rodziny. nawet sie ucieszyli, nie sadzilam, ze taka bedzie ich reakcja, ale naprawde bylam milo zaskoczon:)a wigilia to nawet moze i byla romantyczna, ze wzgledu na oswiadczyny, hehe:)
 
Witam wszystkich. Jak czujecie się obecnie???? Pytam bo ja mam niemal ciągłe bóle brzucha a to z boku, to znowu pod lub między żebrami lub dla odmiany w podbrzuszu. Pierwszy okres ciąży mijał bezproblemowo a teraz........... nie mogę patrzeć na jedzenie a w szczególności na wędliny.... ble. No i często czuje się tak jakbym się nie nauczyła do klasówki tj. mam ściśnięty żołądek.
 
k@siek-te wszystkie ściskania to chyba normalne, taka już "uroda" tego stanu. Przejdzie, może popijaj miętę czy cos w tym stylu. Co do smaków to też się teraz pozmieniało, inne smaki smakują a te co zawyczaj smakowały są fuuuujjj!
 
Miętę piję dość często no i czasem pomaga a czasem nie. Też mi się wydaje, że dają o sobie znać uroki ciąży ::) We czwartek ide do lekarza więc sobie z nim porozmawiam na ten temat. Czy Ty Ewan też tak masz?
 
k@siek-no ja nie mam żadnych dolegliwości, czuję się tak jak przed ciążą. Moze jedynie większy brzuszek przeszkadza w zakładaniu butów ale nic z sensacji żołądkowo-wymiotnych. No, mam często bóle głowy ale miałam je i wcześniej.
Mięta jest bardzo dobra więc jak smakuje to pij ile możesz. Gdzies czytałam, że jednak trzeba ogólnie z ziołami uważać bo niektóre wręcz szkodzą ciąży.
Napisz jak będziesz po wizycie, co ci powiedział. Czekam niecierpliwie, sama idę po 20-tym.
 
reklama
Ja lubie miete ale teraz jej unikam bo mam straszne zaparcia a mieta jeszcze to poteguje :(
smaki tez mi sie calkiem pozmienialay i tak jak Ty K@siu nie moge patrzec na wedliny i wiekszosc mies :p :p :pSmakuje mi wszystko kluskowate(kluski,pierogi,itp.)W brzuchu czuje moze nie klucie a jakies rozpieranie ale to chyba normalne bo teraz wlasnie powinny nam brzuszki wyskakiwac ;) :)
 
Do góry