reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

U nas też, gdy gdzieś jesteśmy to czasem się wszystko przesuwa w czasie i nawet zdarza się że zamiast go kąpać o tej 20 to musimy o 19 bo mały się robi marudny,ale na ogół dużych odchyleń nie mamy od normy,że tak powiem :)
Z tą pobudką to temu że jak już czuję,że mały ma kupę w pieluszce a tyle już śpi a ja już i tak obudzona bo np mój mąż nie potrafi się ciszej zachowywać wychodząc z domu ( wychodzi po 8 ) to biorę go bo żal mi go śpiącego w tej wielkiej kupie :)
 
reklama
aha, rozumiem. mój to ma taką w miarę stałą porę robienia kupy :-D i nie jest to w tej najdłuższej przerwie na szczęście.
aha, mój wychodzi na szczęście o 7, więc wtedy kiedy mały i tak wstaje, żeby zjeść, ale chyba i tak nawet jak mnie obudzi niechcący to ja śpię dalej;-)
 
hehe, ja w nocy (tzn między 5 a 7 rano :p ) prawie nie rejestruję co się dzieje wiec jak mój M. wychodzi czy sie zbiera to moze mi cos mówić, coś robic a ja i tak nie koduję ;-)
 
Lenie też czasem się zdarzy zezować ale rzadko. Najczęściej jak zapatrzy się namiętnie na swoją piąstkę wkładając ją do buzi :)

A co do mówienia niemiłych rzeczy to do mnie nad ranem też się nie mówi. Jestem wściekła jak jestem niewyspana, sen to dla mnie bardzo ważna sprawa.
 
No właśnie nam też jeszcze troszkę ucieka jedno oczko, szczególnie w momentach gdy bardzo się skupia na czymś i mocno wpatruje.
Słyszałam 2 wersje, jedna mówi że może tak być do końca 3 miesiąca, a druga, że do 5. Zgłupieć można :no:
 
reklama
Do góry