reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

ja tez przemywalam ropiejace oczko naparem z herbaty i po 2 dniach bylo ok :)
zdrowka dla waszych baczkow malych.
p.s. moj znow sie zatkal i nie ma kupy dwa dni. ide sie najesc otrebow i wody opic
 
reklama
Ja się właśnie wodą opijam, ale jestem jeszcze nie doleczona, więc... Nabrałam wielki łyk wody z butelki i zachciało mi się kaszleć. Efekt? Mokry monitor i zalana podłoga :-D Ale wodę piję dalej - czego się nie robi dla dziecka hehehe!
 
Wyjaśniło się odparzenie mojej córci ,niestety był to objaw zapalenie dróg moczowych,dzisiaj byłam z wynikami u pediatry dostałyśmy zlecenie na badanie moczu co 5dni i furagin 1/2 tabletki dwa razy dziennie ,ach i jeszcze paznokietek u nogi jej wrasta :( koszmar ,zupełnie nie wiem co robić
 
asiorek-wazne ze jest diagnoza i wiadomo co leczyc, pare dni i wszystko bedzie ok

u nas kupki nagle brazowe! i bardzo sluzowe.koniecznie musze je zaniesc na posiew.oby do srody, bo wtedy wracamy do domku i idziemy do pani doktor
 
My po wizycie w szptalu(kontrola) przebadana niby wszystko jest w porzadku z wagi nie spadla wazy dalej 4900 pije je wiec jest ok,tylko te cholerne kupki dalej luzne strasznie!! lekarz mowi ze to tak od razu nie przejdzie,podaje jej do butli rano i wieczorem Dicoflor ma to jej pomoc.Wszystkie wyniki ma dobre ,robili jej nawet z badania krwi czy to nie rotawirus lub adenowirus ale wynik ujemny,wiec to jakis inny wirus! pokazywalam nawet te niemieckie krople na kolki czy moge dawac powiedziala ze to najlepsze krople jakie sa i bez problemu moge podawac,bo z usg brzuszka wyszlo ze to bardzo mocne kolki!bylismy na bebilonie pepti a teraz kazala dawac bebilon ha,moze miec skaze bialkowa wiec jestesmy umowieni 3 stycznia do szpitala na wizyte u alergologa.Sama juz nie wiem co sie dzieje :/ w srode jade prywatnie do bardzo dobrej pediatry zobacze co ona mi powie...
 
Mona - trzymam kciuki aby się wszystko wyjaśniło.

Ja nie wiem co mam myśleć moja Zuzia tak dziwnie świszcze jak jak robi wdech tj: taki dziwny odgłos jest dokładnie nie wiem czy przy braniu powietrza bo niekiedy jest a niekiedy go nie ma - w gardle tak ma.

No i katarek :( Niby ma katarek bo ma zatkany nosek ale prawie nic jej nie leci z noska (wyciągam gruszką) no i ssie spokojnie więc nie zatyka jej się ten nosek - ale słychać że niekiedy jej przeszkadza.

Idziemy jutro do pedjatry - ja najbardziej boję się tego odłosu dziwnego to jest tak odgłos jakbyśmy wciągały powierze z dodaniem efektów dziwiękowych. _ tak jaby chciała coś w trakcie tego pow. Czy macie tak samo??
 
reklama
Do góry