reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

nice-girl dam znac ;-)

strip widzialam filmik i Twój synus juz wógole taki duzy i pieknie sie obraca, mój tak nie potrafi jeszcze.

monimoni moj tez na ostatniej wizycie nie wazyl 6 kg , ale lekarka powiedziala ze wszystko ok. Niby malo wazy ,ale "proboszcza" (podwójny podbródek) ma pieknęgo . Dzieci karmione samym cycem inaczej przybierają.
 
reklama
My dzisiaj mierzyliśmy i ważyliśmy naszego Żuczka. Urodził się 2680 i 53 cm (spadł do 2400). Teraz waży 5490 i 64 cm :) Lecimy jak na razie na samym cycu.
 
Moja Karola ważyła 2240 i spadła do 2050, teraz waży 5050- pediatra zadowolona z przyrostu wiec chyba ok, chociaz nie ukrywam ze chciałabym zeby troszke nadgoniła rówieśników;) ale ma jeszcze duzo czasu. do końca 3 miesiąca karmiłam piersią, teraz bebilon pepti bo podejrzenie skazy, ale nie wiem czy to to bo ma na buzce 2 czerwone placki ale tylko z jednej strony, hmm
 
Moja Karola ważyła 2240 i spadła do 2050, teraz waży 5050- pediatra zadowolona z przyrostu wiec chyba ok, chociaz nie ukrywam ze chciałabym zeby troszke nadgoniła rówieśników;) ale ma jeszcze duzo czasu. do końca 3 miesiąca karmiłam piersią, teraz bebilon pepti bo podejrzenie skazy, ale nie wiem czy to to bo ma na buzce 2 czerwone placki ale tylko z jednej strony, hmm

to moja była niewiele mniejsza bo miała 2140 spadła do 2040 i majac 4 miesiace doszła do 5700.
 
Sluchajcie, nasz Pawcio mierzy 58cm i wazy 5400, a urodzil sie z waga 3210. Wage ok, tylko troche malutki jest, ale widocznie ... tak juz ma. Ja wielka nie jestem, a i maz do wielkoludow nie nalezy :-)

Jeny 7900?? Moja Lenka waży pewnie jakieś 5300 ale jutro szczepienie więc się dowiem dokładnie. Zaczynam się martwić, że tak mało przybiera :(

Mój Franek waży 5770 i uważam,że jest ok. Zresztą pediatra wczoraj też nie miała zastrzeżeń co do jego wagi. Dziewczynki,nie macie się co martwić. Dopóki przybiera na wadze,jest ok. Jeżeli jest to około 1 kg miesięcznie, to jest naprawdę rewelacja!!!
 
doris, "proboszcz" mnie rozwalił!!! czyścisz mi monitor;D;D;D

a ja mam pytanie z innej beczki: czy wasze maluchy często mają czkawkę????????? bo Inka dość często i moja mama mnie ostatnio wqrzyła trochę bo stwierdziła że cos musi byc nie tak, bo ani ja ani moja siostra nie miałysmy czkawek praktycznie wcale... a z tego co czytałam to zależy od rozwoju mięśni przepony...
 
reklama
Ida mój żuczek ma często czkawkę. Szczególnie jak zaczyna się do kogoś śmiać. Rodzice mi opowiadali że jak ja byłam mała to też bardzo często miałam czkawkę, wystarczyło podejście dziadka do łóżeczka a ja już banan na ustach i czkawka gotowa. W szpitalu nam mówili że czkawka to nic niepokojącego i to normalne. Mówili żeby dać wtedy napić się mleczka. No a ja teraz na czkawkę daję herbatkę. Nie widzę żeby małego czkawka męczyła.
 
Do góry