reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Nan Pro to jedyne mleko którego nie toleruje Justynka. Wyła po nim jak opętana... Coś w nim jest dziwnego, choć nie wiem co - dzieci siostry też miały problemy! Może spróbuj mieszać pół na pół z innym mlekiem albo zupełnie je odstaw...? szkoda mi Twojej Niuni...
 
kupa biegunkowa jest wtedy kiedy wsiaknie do pampersa, moja juz takie robila, zrobila z 7 kup wtedy i te ostatnie takie byly. w oggole zapach byl zblizony do zapachu biegunki doroslego (sorka za niesmaczność). okolice odbytu sa czerwone, wiadomo. Nati robila te kupy w odstepach godzinnych, z hukiem, no to juz wiedzialam ze cos jest nie tak. zawsze robila 1 kupe na dobe albo dwie doby. winne bylo to zelazo, teraz znowu podaję, oby biegunka sie nie powtorzyla.


czy jest ktos kto takze podaje dziecku żelazo?
 
mały znowu cały obsypany :-( ja już nie mam siły :-( innych problemów nie ma, więc podejrzewam, że to proszek i kosmetyki, a nie pokarm
 
natuś a próbowałaś juz zmieniać środki piorące? bo jeśli naprawdę je podejrzewasz, to szybko problem powinien wyjaśnic proszek BIAŁY JELEŃ - chyba nie ma nic mniej alergizującego!!! wg mnie warto spróbować:D
 
myślisz, ę to lepsze niż te płyny dla dzieci?
jeszcze nic nie kupiłam, bo od paru ładnych dni w ogóle prania nie robiłam
 
reklama
Do góry