reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
ligotka.. no tez mysle ze może to już jakis znak..
bo te skurcze porodowe sa podobne do "okresowych" bóli...
Ale nie stresuj sie niepotrzebnie.

A mnie dzisiaj zdołowały komentarze na portalach...
Co za ludzie..
według tych chamskich wypowiedzi chyba mamy pokolenie egoistów dla których rodzina,
dziecko czy związek to strata czasu..a liczą sie tylko rozrywki..
Mam tylko nadzieje ze większość z nich to trole które nie maja co robić
lub dzieciaki które nie dorosły jeszcze do takich tematów i odpowiedzialności.
 
pani cinkowa obawiam sie ze to raczej zwykle dolegliwosci :( ale zobaczymy co gin powie, mam nadzieje ze nie odesle mnie na porodowke, bo musze meza z pracy odebrac :D

nixie nie przejmuj sie, pamietaj ze jest wielu ludzi, ktorzy pisza tylko po to zeby zaistniec, maja odmienne zdanie na pokaz, dlatego ja nigdy nie czytam zadnych takich,
 
grypka mnie dopadła ale jakoś sie trzymam. W nocy miałam takie mocne skurcze w podbrzuszu aż się wystraszyłam że sie zaczyna na szczęście na razie spokój:-)
 
dziewczyny a co tu taka cisza??czyzby wszystkie zaczely rodzic!!!wiecie co weszlam na to forum i przypomnialo mi sie wszystko prawie z poprzedniego porodu i pojawia sie strach jak piszecie.tylko ze ja rodzilam bez znieczulenia bo maz nie zgadzal sie po rozmowie z moja mama.rodzac mnie wziela znieczulenie i byly komplikacje i postanowila zrobic wszystko zebym ja ani moja siostra nie uzywaly znieczulen.ale mysle ze nawet tak kosmiczny bol(nie kazda go ma) ma swoj urok.chociaz ja bylam tak wykonczona ze nie czulam nic po urodzeniu dopiero wtedy gdy zobaczylam lzy u meza trzymajacego synka w ramionach.ale jak juz doszlam do siebie to smialismy sie z mezem z tego co wykrzykiwalam do niego i poloznych w tych najgorszych momentach....do tej pory sie smiejey.szkoda ze nie mozna bylo tego nagrywac:)no iekawe jak to bedzie tym razem....roznie mowi si o kolejnych porodach.ciaze mam o wiele trudniejsza wiec moze chociaz porod nie bedzie ciezszy....ale lepiej sie nie nastawiac
 
dziewczyny tak od tygodnia zauważyłam, że obniża mi się brzuch, a dziś to już bardzo nisko jest, no i skurcze mam tak przez godzinę co 10 min, później znikają i wieczorem się pojawiają znowu takie częste i znowu znikają

czy to już blisko ?
 
asiulka mnie tez juz drugi dzien z rzedu mecza takie bardzo nieregularne skurcze, ale obawiam sie ze to jednak nie zwiastuje szybkiego porodu, bo jak tak czytam, to normalne na tym etapie ciazy :)
 
reklama
No to teraz i ja moge sie dopisac do listy skurczonych mamus.Wczoraj w nocy zlapaly mnie pierwsze 3 co 15 min.Pozniej cisza i cala noc spalam jak zabita.Oj chyba juz coraz blizej kobitki....
 
Do góry