reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
no chyba tak... ale do szpitala pojade dopiero jak skurcze beda co 5 minut... bo wole spedzic ten czas w domku niz na ciasnej sali porodowej ;p a ze do szpitala mam 15 min pieszo wiec samochodem bedzie jakies 5 to nie mam sie co martwic ze nie zdaze ;p
 
bobomama a o której najlepiej zgłosić się do szpitala? rano czy może wieczorem, ja wybieram się we wtorek.
życze powodzenia i trzymam kciuki:)
 
clauditka wiesz ze nie wiem kiedy najlepiej. Ja poprostu pojde jak gin mi da skierowanie i sie go zapytam o ktorej mam byc mam nadzieje ze mi powie.Ale jak jestes rano w szpitalu to mysle ze masz szanse jeszcze na pobranie krwi i moczu do badania i nie masz dnia zmarnowanego
 
reklama
Do góry