reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

Ja w sumie tez nie czuję, ze to zaraz 30 latek. Cały czas czuję się młodo, i tylko jak patrzę na moich chłopaków, to wydaje mi sie , ze jeszcze niedawno woziłam ich w wózeczku, a oni już w lutym 9 latek będą mieli i niedługo mnie przerosną. Czas zasuwa nie wiadomo kiedy
 
reklama
:-)Hmm... śledzę forum już 6-ty miesiąc, czasem nawet się udzielam a właściwi to się wcale nie przedstawiłam:tak:
Mam na imię Dorota (jak wynika z niku:-)). 23 to szczęśliwa i ulubiona liczba mojego męża a ja wierzę, że jak on bedzie szczęśliwy to i mi się coś dostanie.
Mam 27 lat i jestem w ciąży pierwszy raz. Dzidziuś jest wyczekany (prawie 2 lata) i wykochany.
Idealny poród wg mnie:
-W domku, z mężem (i położną)
-nikt nie mówi mi jaką pozycję mam przyjąć (uważam, że ta w pozycji leżącej jest nie tylko niezgodna z fizjologią ale też z podstawowymi prawami fizyki)
-nikt nie nacina mi krocza...
-nikt nie zabiera mi dziecka i mogę je spokojnie nakarmić
-po wszystkim przyjeżdża neonatolog i bada dzidziusia
:confused:A jak będzie? dowiem sie niedługo-życie zweryfikuje
 
:laugh2:jeszcze tu nie byłam:-D

mam na imię Karolina,mieszkam we Wrocławiu, w grudniu skończę 29 lat, pracuję jako pracownik biurowy- obecnie na zwolnieniu:-D
Mężatką nie jestem,ale mieszkam z przyszłym tatusiem mojego skarbeńka ;-) po porodzie zamierzam zalegalizowac nasz związek;-)
To jest moja pierwsza upragniona ciąża( po rocznych staraniach w końcu nam się udało)
:-) hmmm.. nie wiem co jeszcze napisać jak sobie przypomnę to dopiszę:-D
 
Mam na imię Asia i w tym roku koncze 22 latka:) W sumie to od 3 lat mieszkam we Wroclawiu, bo tu studiuje, ale po urodzeniu Maluszka wracam do siebie ( okolice Opola). Zostal mi jeszcze 1 semestr do obrony inzyniera, mam nadzieje ze jakos uda mi sie dotrwac do tego czasu, a studia magisterskie bede kontynuowala w trybie zaocznym. Dzidzius prawde mowiac nie byl planowany, byl typowa "wpadka", bo zawsze wydawalo mi sie, ze czas na dzieci jeszcze nadejdzie:) Ale teraz czekamy na niego z utesknieniem i radoscia i nie mozemy doczekac sie jego pojawienia na swiecie:) To chyba tyle o mnie :-)
 
Dopiero teraz zauwazyłam, że tu wszystkie sie przedstawiłyście...ja sie tu mądraluję a nawet sie nie przedstawiłam ...
Więc tak:Mam na imię Iga jestem w tym gronie najstarsza...;-)na to wyglada...mam 32 lata ...pochodze z Warszawy a od kilku miesiecy mieszkam w Zalesiu Górnym...około 30 km od Warszawy...Mam dwie córki 7mioletnią Kasię i 2,5 roczna Manie. To sa moje córki z porzedneigo związku...
Od prawie 3 miesięcy jestem baaardzo szczęśliwa żona mojego Jarka lat 35 :-)
Jarek bardzo chciał dzidziusia...i z tej całej miłości mi się go równiez zachciało :-)
"Zaskoczyłam"przy pierwszym cyklu...a mysleliśmy, ze skoro chcemy to pewnie bedziemy sie starac jakis czas...ale jak widac nasza córeczka Tosia ni emogła sie juz doczekac i chciała jak najszybciej byc z nami...Tosia ma sie urodzić 4 go grudnia...
Mam dwie cudne suczki, Jack Russel Terriera i Dużego Szwajcarskiego Psa Pasterskiego :-)
Ja pracuję w telewizji i zajmuje sie produkcja jednego z programów informacyjnych ...O to tyle o mnie :-)
 
Jak to się mówi lepiej późno niż wcale .
Mam 24 lata i mieszkam od dwóch lat w Bieruniu Starym.
Z tego co widzę nie jestem tu pierwszą Agatą :tak:
W ciąży jestem poraz drugi ale pierwszy raz tak długo tzn ostatnia ciąża trwała niestety tylko 12tyg (12tyg to chyba jakaś dziwna liczba z tego co widzę na tym forum).Termin mam na 27 grudnia ale jak będzie naprawdę to się okaże :tak:
Od czerwca mam męża Sebastiana(27) a od dwoch lat mamy również Psa(2) :-)
No to chyba wystarczy jak na opóźnione powitanie ;-)
Pozdrowionka dla wszystkich Grudniowych Mamuśków:-)
 
:-)Oj no to moze ja tez sie przedstawie chociaz jestem tu nowa... :) Mam na imie Paulina mam 20 lat od roku studiuje w Bydgoszczy turystyke teraz jestem na zaocznych w Toruniu :) nie jestem mezatka mysle ze jeszcze mam czas (moze za 5 lat) :-) narazie jestesmy szczesliwi ze bedziemy mieli skarba i oby tak dalej ! :-) termin mam na 12 grudnia prawdopodobnie dziewczynka;-)no to chyba tyle jak sobie cos przypomne to dopisze hehe ;-)
 
reklama
W takim razie na mnie pora. Mam na imie Olga, 26 lat i od 8 miesiecy jestem szczesliwa zonka Olka :) Mieszkamy w Zabrzu. Narazie siedze w domku na zwolnieniu i do pracy szybko nie wroce, bo chce byc z mlodym w domku, dopoki nie pojdzie do przedszkola. Dzidzia byla planowana i oczekujemy na nia z radoscia. Termin - 25 grudnia, taki swiateczny prezent :)
 
Do góry