reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

Fil idzie spać o 22, śpi przeważnie do 9, bez pobudek w nocy.
w dzień spi ok 2 godz od 14 do 16.

Mój styczniowy z 2007 roku maluch ma podobny schemat spania.Zasypia miedzy 22 a 23,czasem coś Go w nocy rozbudzi ale tylko na chwilke i śpi do 9-9:30.W południe kłade Go o 13:30 i śpi różnie,raz do 15-16 a zdarza sie ze i do 17
 
reklama
mój prawie 3 latek kładzie się po 21 a spi różnie do 9, czasem do 11 bez pobudek w nocy. no chyba, ze był zły sen! w dzień nie spi już od kilku miesięcy. czasem zdarzy się jakaś 2 godzinna drzemka po długim spacerze albo po nadmiarze wrażeń ale i tak nie ma po tym problemu w nocy...Ale zamiłowanie do spania jest u nas rodzinne :-) więc się nie dziwie!! Sama przy każdej możliwej okazji spię tak długo jak się da...czyli ile mi synek pozwoli :-p
 
Moja córcia zasypia między 21-22 i śpi do 8-9.Czasami coś się przyśni i się obudzi ale zaraz zasypia a w dzień zasypia ok13tej i śpi 2-3 godz.
Pozdrawiam wszystkie Mamy
 
Z tego co przeczytalam, to dawno skonczyly sie czasy, kiedy dziecko kladlo sie po dobranocce! Przynajmniej ja pamietam, ze mama kladla mnie zawsze o 19.30! Teraz to dzieci maja dobrze! Moj Kubasinski (2lata i 4 miesiace) zazywa kapieli zaraz po Na Wspolnej;-) a do lozka trafia o 21. W zaleznosci od dnia (czy szalal bardzo czy nie) zasypia od 20 min do godziny czyli o 22 spi napewno. Wstaje miedzy 7 a 7.30. Chcialabym, zeby pospal tak do 8 ale nie wyobrazam sobie, zeby klasc go pozniej. Dla mezulka tez musi byc czas, trzeba odpoczac...;-) No i Kuba spi jeszcze w dzien od 13 do 15.
 
Moja Inga chodzi spać między 19 a 20. Najczęciej bliżej 20. W nocy ma kilka pobudek. Wstaje najpóźniej o 8 a bardzo często o 6. Ma jedną drzemkę po 13 ok. 2-3 godzin.
 
Mój Jakub-19 miesięcy; zasypia ok. 20.30, a wstaje razem z nami- o 5.20 (można ustawiać zegarek;-)). W ciągu dnia zasypia ok. 11 na 2 godziny.
 
reklama
moja mala chodzila spac o 21-22 i spala do 10-11(bez pobudek w nocy iniespi tez w dzien od kiedy skonczyla rok, sporadycznie pol godziny sie kilka razy zdazylo)
a od sierpnia idzie do przedszkola i przestawilam ja z spaniem 20 najpozniej spac i wstaje 7-7,30
 
Do góry