reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

Julcia chodzi spać ok 20 zasypia szybko szczególnie kiedy nie ma drugiej drzemki a dzien wyglada tak:
ok 7 30-8 pobudka
11 drzemka -właśnie ja polozylam no i czasem jej sie zdarzy drzmka okolo 17
:)
 
reklama
Bruno zasypia ok. 20 od razu po położeniu do łóżeczka i śpi do 8 rano , czasem do po 7 ...
W dzień ok. 13-14 zasypia na od 1,5 do 3 godzin zależy od dnia i długości spaceru ;)

nie ma to wpływu na spanie nocne :)
 
Grześ zasypia miedzy 21 a 21.30. Śpi przeważnie do 7 rano z przerwa na mleko w nocy lub picie.Są noce ,że potrafi budzić się kilka razy.
 
Nasza Misia najpóźniej odpada do 21.00 przy dwóch drzemkach w ciągu dnia, a przy jednej mamy ją z głowy już około 19.00. Z reguły przesypiała do 8.00 ale odkąd jest młodsz siostra to pobudkę organizuje nam już po 6 rano. I jest wtedy duet na szybki poranny start dla mamy i taty bo obydwie w tym samym momencie chcą jeść, przewinąć pieluchę itp. ;)
 
Moja Sara w ciagu dnia nie spi juz wcale (ewentualnie jak sie skads samochodem popoludniu wraca, ale to tez rzadko), a wieczorem zasypia najczesciej kolo 21:00. Spi srednio do 7:30 - 8:00 (jak ide do pracy), a jak mam wolne to i do 10:00 potrafi pospac :tak::-) Noc przesypia bez pobudek, czasami zdarzy sie, ze sie budzi, bo chce sie jej pic, ale to tez wyjatkowo tylko.
 
Moja córka skończyła 18 miesięcy. Zasypia między okolo 21.00 wstaje okolo 9.00. W ciągu dnia też przesypia ok. 2 godziny. W nocy czasem sie budzi do picia :-)
 
moje 13 miesieczne dziecko udaje sie na swoj nocny sen pomiedzy 19.00-20.00, spi do okolo 7.30-8.00 z dwiema pobudkami o polnocy na kaszke a o 5.30 rano na odrobine mleczka. W dzien mamy albo dwie krotsze po 30-45 minut drzemki albo jedna konkretna 2-2.30 godziny.
 
reklama
mój synek właśnie skonczył 3 latka zasypia miedzy 21 a 22 i śpi do 8:30 a 9 czasem pośpi duzej:-) w dzien nie spi juz od roku czasem odpoczywa jakies pól godzinki leżąc na łózku ale tak nie jest najgorzej z jego spaniem zadko sie budzi w nocy pozdrawiam:-)
 
Do góry