reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Boże! Nie mogłam się doczekać poranka, żeby przeczytać dobre wieści.... W nocy jakaś niespokojna byłam, bałam się.....że przeczytam to.......co przeczytałam....... Zosiu aniołku jesteś dzielna!!!!! I na pewno na długo Twoja siła będzie w pamięci wielu z nas.
8_13_100.gif
8_13_100.gif
8_13_100.gif
 
tak bardzo bałam się rano wejść na forum...

Zosiu kwiatuszku, aniołku maleńki, czuwaj nad swoimi rodzicami i daj im siłę żyć dalej
[*]

Judysiu serce mi pęka, nie potrafię sobie wyobrazić Waszego bólu...
 
Przepraszam, ze tak z zapytaniem się wtrącę, mam nadzieję że nikogo nie urażę. Czy ktoś na pogrzeb będzie szedł z forumawiczek? Chciała bym białą różyczkę dla Zosi "dać" i jeśli by ktoś się wybierał, to przelała bym pieniążki i o zakup poprosiła :-(
 
Śpij nasza mała dzielna bohaterko .

Marku , Judytko przytulam , sercem z wami .

Tyle nas nauczyłaś Zosiu , zostaniesz w naszych sercach na zawsze
 
mrozik - nie głupie pytanie, kilka z nas już myśli o wianuszku takim ładnym dla Zosi, takim wielkim jak Ona wielka była w swojej walce, myślę, że ktoś chętny się znajdzie to raz. Dwa być może rodzice będą chcieli kameralny pogrzeb. Trzy są jeszcze poczty kwiatowe. Być może wyjdzie propozycja od kwietniówek. Poczekajmy ...

Zosieńku - od ciotki Just
[*], która nie ma dostępu do neta, ale jest z Tobą i Twoimi Rodzicami całym serduszkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry