reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Dziękuję.

Zosiu dla Ciebie dziś w naszym domu światełka Aniołki pilnują
[*]

Zosia.jpg
 
(*) dla Ciebie Zosieńku, Filipek się Tobą zaopiekuje, pokaże Ci które chmurki są najfajniesze do skakania, a które do spania....
 
(*) szok i niedowierzenie ...
Przecież była poprawa.
Malutka czuwaj nad rodzicami i daj im mnóstwo siły żeby mogli przetrwać ten czas.
(*)
 
Zosieńko... na zawsze pozostaniesz dzielną bohaterką! maleńka... a jednak tak wielka..........

Judytko siły, siły... pomyśl, że Zosieńka już nie czuje bólu.. że jest całkiem zdrowa... że jest jej lepiej.......

mój Filipek i Szymuś zaopiekują się nią... mam nadzieję, że będą razem się bawić...

pomodlę się za Was kochani....
pamiętajcie, że nie można się poddawać.... kiedy umierają dzieci, nie można tego pojąć... ale w niebie też są potrzebne anioły....... widocznie Bóg inaczej to zaplanował....
[*]
[*]
 
Zosiu co Ciebie spotkało i nas nie minie.
Ty jesteś w domu a My w gościnie.
Śpij Aniołku w spokoju [***]

...............................................................

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...
 
reklama
Do góry